iPhone Screenshots

Description

Pep, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'ndan (BDDK) 17/07/2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para Kuruluşudur.

PeP müşterileri herhangi bir cep telefonu numarasına gönderdikleri Sms bildirimleri ile para isteyebilir ve ödeme alabilirler. Mesaj gönderilen kişiler PeP müşterisi ise uygulama içerisinden, PeP müşterisi değil ise Sms olarak gönderilen Ödeme Linki üzerinden para gönderimi ve ödeme alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

PeP uygulamasını kullanarak aracınızdan inmeden indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz. Bunun için akaryakıt alımından önce kayıtlı plakanıza bakiye aktarımı yapmanız ve sizin için oluşturulan güvenlik kodunu istasyonda bulunan pompa görevlisine söylemeniz yeterli olacaktır.

PeP hesabınızı kullanarak anlaşmalı kurum ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilir, dilerseniz ödemelerinizi kaydedebilir ve bir sonraki fatura döneminde işlemlerinizi hızlı bir şekilde tekrarlayabilirsiniz.

What's New

Version 1.1.6

Performans güncellemesi ve görsel düzeltme yapıldı.

Information

Seller
PALADYUM ELEKTRONIK PARA VE ODEME HIZMETLERI ANONIM SIRKETI
Size
41.5 MB
Category
Finance
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 Paladyum Elektronik Para ve Odeme Hizmetleri Anonim Sirketi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like