iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Telgraf Gazetesi by Vemedya, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Telgraf Gazetesi

By Vemedya

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Gaziantep' in öncü ve lider medya kuruluşu Telgraf Medya A.Ş' ye ait Telgraf iPad uygulaması, gün içerisinde sık sık yenilenen içerikleri ile Gaziantep, Türkiye ve dünyadan en sıcak haberlere erişim imkanı sağlıyor. Telgraf iPad uygulaması telgraf.net sitesindeki tüm içeriğe şık bir tasarımla ve çok kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak verir. Gaziantep' le ilgili tüm haberleri en kısa sürede ve en detaylı şekilde sunan Telgraf iPad uygulaması, sahip olduğu zengin içeriğiyle Gaziantep gündemini avucunuza geitiryor.
Kullanıcı ihtiyaçlarına göre konumlandırılmış navigasyon sistemi, içeriklere en kısa yoldan ve çok kısa bir sürede erişimi hedefliyor. Telgraf iPad uygulamasında Web TV, Foto Galeri ve E-gazete gibi multimedya içeriklerine de sorunsuz ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlamak için son derece şık bir tasarım ve işlevsel bir navigasyon sistemi sizi bekliyor. Uygulama bünyesindeki E-Gazete platformunda Telgraf Medya A.ş.' ye ait Telgraf Gazetesi, Girişim Gazetesi ve Skor Gazetesi' nin tüm içeriğine kolay bir şekilde ulaşılabilir, dilerseniz bu yayınların e-gazete arşivlerine de ulaşabilirsiniz. Telgraf iPad uygulaması sahip olduğu interaktif özellikleri ile sizi tüm içeriklerle etkileşimli kılıyor. Uygulamada sunulan tüm içerikleri(video, fotoğraf, e-gazete, yazı, haber) çeşitli sosyal medya platformalrında veya elektronik posta yoluyla kolay bir şekilde paylaşılabilir, yorum bölümlerinde ilgili içerikle ilgili kendi bakış açınızı ifade edebilir, böylece kendinizi içeriğin bir parçası olarak konumlandırabilirsiniz.
Telgraf iPad uygulamsı, sadece popüler haber kategorilerine değil, döviz kurlarına, gerçek zamanlı piyasa değerleri, herhangi bir şehirdeki hava durumu, Gaziantep' teki nöbetçi eczane bilgileri, ezan saatleri gibi hayatınızı kolaylaştıran temel bilgilere de erişim sağlıyor.
Kaliteli, hızlı, şeffaf yayıncılık anlayışını mobil mecraya da taşıyan Telgraf Medya A.Ş. okur beklenti ve isteklerini sürekli takip ederek, değişen koşullar ve teknolojinin sağladığı olanaklar çerçevesinde uygulamalar geliştirmektedir.

What's New in Version 1.2

iOS 7 için güncelleme yapıldı.

iPad Screenshots

iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
Telgraf Gazetesi
View in iTunes
  • Free
  • Category: News
  • Updated:
  • Version: 1.2
  • Size: 4.6 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 5.0 or later. Compatible with iPad.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.

More iPad Apps by Vemedya