iPhone Screenshots

Description

Tursan Ulaşım Hizmetleri Mobil Uygulaması, Tursan Ulaşım Hizmetlerinden servis hizmeti kullanan öğrenci velilerine ve servis hizmeti alan personellere bilgi ve iletişim sağlar.

Personel
- Her zaman gittiğiniz lokasyondan farklı bir lokasyona gidecekseniz, gideceğiniz adresi seçerek oraya giden aracın bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Şoförle veya ulaşım müdürü ile kolayca uygulama içersinden arayarak iletişime geçebilirsiniz.
- Akşam çıkışlarında aracınızın tanımlı alana gelip gelmediğini görüntüleyebilir ve servis saatlerinde aracın anlık konumunu görüntüleyebilirsiniz.
- Evinizi uygulamaya tanımlayarak, servisiniz belirlediğiniz bölge içersine girdiğinde bildirim alabilirsiniz. Tanımlayacağız bölgeyi büyüterek bildirim zamanını erkene çekebilirsiniz.
- Barkod okuyucu sayesinde servise binişlerde kart taşımak ve okutmak zorunda değilsiniz.

Öğrenci
- Servis saatleri içerisinde velisi olduğunuz öğrencinin servisinin anlık konumunu görüntüleyebilir ve araç içi kameraya bağlanarak servisin içini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
- Velisi olduğunuz öğrencinin tüm servis bilgilerini görüntüleyebilir, herhangi bir servis, sürücü veya rehber değişikliğinden uygulama bildirimleri ile haberdar olabilrsiniz.
- Evinizin çevresine bir bölge tanımlayarak öğrencinizin alınış veya bırakılış saatlerinde servisin tanımladığınız bölgeye giriş yaptığında; SMS, çağrı veya uyguluma içi bildirimleri aktif edebilirsiniz.
- Öğrenciniz belirli bir günde servis kullanmayacaksa uygulama üzerinden Tursan Ulaşım Hizmetleri yetkililerine talimatı verebilirsiniz.

What's New

Version 1.8.8

Uygulamamızı sizin için daha iyi hale getirmek amacıyla güncelledik.

Information

Seller
TURSAN DEVELOPER
Size
47 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© TURSAN ULAŞIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like