iPhone Screenshots

Description

Turkcell Hesabım: Cebinizdeki Uzaktan Kumanda!

Hesabım uygulamasıyla size özel tekliflere bir tıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olduğu anda destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Peki Neler Yapabilirsiniz?

- Güncel ve geçmiş fatura tutarlarınızı öğrenebilir, detaylarınızı inceleyebilir ve dilerseniz faturanızla ilgili canlı yardım hizmeti alabilirsiniz.
- Kolayca faturanızı ödeyebilirsiniz.
- Paket kalan kullanımlarınızı kontrol edebilir, kullanımlarınıza göre paket değişikliği yapabilir, ek paket satın alabilirsiniz.
- TL durumunuzu inceleyebilir, kullanım detaylarınıza ulaşabilirsiniz.
- Kendi hattınıza veya bir başka kişinin hattına kredi kartı ile TL yükleyebilir, paket satın alabilirsiniz.
- Ayarlar menüsünden ise PUK kodunuzu öğrenebilir, yurt dışı arama/ yurt dışında kullanım ayarlarınızı yapabilir, yönlendirme, numara engelleme, data hattınız için şifre alma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
- Sarı Kutu puan bilginize ve geçmiş işlemlerinize ulaşabilir, Sarı Kutu hediyelerinden seçiminizi yapabilirsiniz.
- Turkcell & Superonline kullanıcısı iseniz Hesap Ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir&ödeyebilir ve paket satın alabilirsiniz.
- Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek için Hesabım’a e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizle kayıt olabilir, sonrasında hesap ekleme yapabilirsiniz.

What's New

Version 8.5

Hayatınızı kolaylaştırmak için Hesabım’ı sürekli geliştiriyoruz.
•Lifecell paketlerini kullanıyorsanız “Ürünlerim” kartına seçebileceğiniz uygulamaları ekledik. İncelemenizi tavsiye ederiz. Seçtiğiniz uygulama paketlerinin kalan bilgisini “Kalan Kullanımlarım - Seçtiğiniz Uygulamalar” kategorisinde bulabilirsiniz.
•Daha önce oluşturduğunuz Sanal Paycell kartınızın bilgilerini de artık Hesabım’da görebilir, güncelleyebilir, yeni bir kredi kartı bağlayabilir ve Paycell kartınıza kredi yükleyebilirsiniz.
•Hesabım’ı kullanmanız için Turkcell'li olmanıza gerek yok. Bir kez kayıt olmanız yeterli, kayıttan sonra girişinizi otomatik olarak sağlıyoruz.
•Bu arada yazı fontumuzu değiştirdik. Beğeneceğinizi düşünüyoruz.
•Bir de artık bildirimlerimizde Turkcell melodileri duyabilirsiniz. Şaşırmayın.

Information

Seller
Turkcell Teknoloji
Size
204.5 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2009-2018 Turkcell
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like