iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Baboon - Food Delivery by ENG GROUP SH.P.K, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Baboon - Food Delivery

By ENG GROUP SH.P.K

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Baboon u ofron përdoruesve menutë e restoranteve më të mirë në Tiranë e në Shqipëri në shërbimin taksi. Eksperienca e porositjes online jo vetëm që lehtëson zgjedhjen tuaj, por ju jep mundësinë të provoni shijet e kuzhinave të ndryshme vendase dhe të huaja. Duke instaluar Baboon në smartphone-in tuaj eleminoni broshurat e ndryshme, telefonatat, gabime në porosi, çmimet e gabuara etj.

Si funksionon Baboon?

1. Vendosni adresën dhe kërkoni restorante pranë zonës

2. Zgjidhni ushqimin, dërgoni kërkesën dhe njihuni me kohën e dorëzimit.

3. Paguani dhe shijoni zgjedhjen tuaj.

BABOON ALBANIA është i vlefshëm për momentin vetëm në Tiranë. Nëse nuk e gjeni qytetin tuaj mos u mërzisni, do të vijmë shumë shpejt!

Baboon ofron:
• Promocione dhe ulje ekskluzive për klientët besnikë;
• Kryerjen e një porosie të re ose thjesht ripërsëritje nga historia e ruajtur në aplikacion;
• Gjetje të saktë të vendndodhjes përmes shërbimit GPS;
• Konfirmim online prej restorantit të përzgjedhur;
• Marrjen e aplikacionit Falas;

· Në Baboon do të gjeni këto kuzhina: Tradicionale, Greke, Italiane, Japoneze, Meksikane, Kineze, Turke, Indiane etj.
· Restorantet më të famshme që mund të gjeni në Baboon janë: Restorant Floga, Restorant Berlin, Restorant Piceri Amantia, Serendipity The Mexican, Opium, Trattoria Italiana, Nama Sushi, Greek Original Souvlaki, Goodys, Kungfu Express, Vila Ferdinand, Pastaria, etj.

BABOON ALBANIA renditet në Top 5 aplikacionet më të përdorura në Ballkan, të cilat janë:
1. My Vodafone
2. Komisariati Dixhital
3. Baboon
4. Shiko TV shqip
5. Shfleto filma me titra shqip
Së shpejti do jetë e disponueshme porositja e ushqimit me aplikacion në Durrës, Shkodër, Vlorë dhe Kosove.

What's New in Version 3.0.2

- Permiresime grafike
- Bug fix

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Baboon - Food Delivery
View in iTunes
  • Free
  • Category: Food & Drink
  • Updated:
  • Version: 3.0.2
  • Size: 83.4 MB
  • Languages: English, Albanian, Italian
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

Current Version:
All Versions: