iPhone Screenshots

Description

Ne besojmë se ushqimi është i shenjtë dhe duam ta bëjmë procesin e porositjes sa më të thjeshtë. Restorantet më të mirë në Tiranë, ushqime tradicionale si dhe kuzhina nga e gjithë bota, i gjeni në aplikacionin Baboon. Evito broshurat, ngatërresat, paqartësitë në çmim, nevojën për ta thënë në telefon çdo herë që e do pa ullinj…

Por si funksionon Baboon?
Me pak click-e, ushqimet e tua të preferuara vijnë te ti kurdo dhe kudo që të ndodhesh: shkollë, punë, shtëpi, park, pas party-t...

1. Pasi vendos adresën, shikon dhjetëra restorante pranë teje
2. Pjesa më e vëshirë- të vendosësh ku dëshiron të porosisësh
3. Pas porosisë merr njoftime në kohë reale për statusin e porosisë-pranuar, gatuar, rrugës, etj.
4. Paguan motorristin dhe shijon i/e lumtur ushqimin

Baboon ofron:
• Transparencë totale për çmimet, kohën e dërgesës, nëse ka mungesë produktesh ose kosto transporti
• Konfirmim online prej restorantit të përzgjedhur;
• Promocione dhe ulje ekskluzive për përdoruesit e Baboon;
• Opsionin e shtimit të detajeve, ripërsëritjes së porosisë, etj;
• Gjetje të saktë të vendndodhjes përmes shërbimit GPS;
•Staff supporti gjithmonë në shërbimin tuaj për çdo pyetje a paqartësi;

Kuzhina: Tradicionale, Greke, Italiane, Japoneze, Vegan, Bio, Meksikane, Kineze, Turke, Indiane, Malajziane etj.
· Restorantet më të famshëm mund ti gjeni në Baboon: Restorant Serendipity The Mexican, Rixhis, Pastaria, Alo! Alo! Gjyshja, Il Gusto, Last Supper, Opium, Goodys, Kungfu Express, Veggies, Vila Ferdinand, etj.

What’s New

Version 3.4

- Design improvements
- Faster app

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
362 Ratings
362 Ratings
renaldobano ,

Restaurant Location 📍

The app is good in all.
But what sticks out, or rather doesn’t... is that the Place’s locations aren’t showing on the app.
Would be great to have that on hand instead of Googling it.
Thanks

Developer Response ,

Thank you Renaldo, we’re happy to hear you’re overall pleased with the app :) We do currently give an estimate of the delivery time, based on your location and how close the restaurant of your choice is, but maybe we should consider adding the actual address as well. Thank you for the recommandation :) Have a great week!

emisa10 ,

Great app

I really like the new updates, its super easy to use and really fast..i hope it has every restaurant in tirana involved

Developer Response ,

Thank you so much Emisa, your words keep us going 💪 We're constantly adding new restaurants, and some big ones will become a part of the app very soon 😍

MegiPeggy ,

Great app!

Love this app! Easy to use, great restaurants and pictures make it fun to order!

Developer Response ,

We do feel the pictures make it more fun, and easier to decide what to get, since that's usually the hardest part 😅 Thank you Megi, your words mean a lot 😍

Information

Seller
ENG GROUP SH.P.K
Size
103.7 MB
Category
Food & Drink
Compatibility
Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English, Albanian, Italian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2015 EATIT
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like