Screenshots

Description

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.

What’s New

Version 2.1.1

Fixed Notification

Ratings and Reviews

3.4 out of 5
21 Ratings

21 Ratings

Blerand14 ,

Program shume i ngarkuar

Mezi hapet, mbase jo per faj te programuesit. Per cilesine e artikujve te shkruar eshte me mire te mos flasesh fare. Per vete pexoj vetem titujt. Nese shtyp gabimisht ndonje reklame, me mire mbylle programin dhe rinise nga e para. 2 yje dhe shume i ka.

Nuk hapet ,

Rregullojeni ju lutem

Nuk hapet live

Klikuesi nr1 ,

Me i miri app shqiptar

Aplikacioni me i mire shqiptare ne app store

Information

Seller
Focus Media News sh.p.k
Size
4.6 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
You must be at least 17 years old to download this application.
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Simulated Gambling
Unrestricted Web Access
Infrequent/Mild Horror/Fear Themes
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humour
Infrequent/Mild Realistic Violence
Copyright
© Gentjan Progni
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like