Screenshots

Description

Falco është i vetmi aplikacion falas ku ti mund të argëtohesh dhe të fitosh në të njëjtën kohë! Mos u vono, shkarkoje, nxito dhe fito... Bëhu FALCO!

What’s New

Version 1.0.8

Tani me Falco cdokush mund te bleje apo te shese! Nderto dyqanin tend virtual ne Falco!!!

Ratings and Reviews

4.3 out of 5
70 Ratings
70 Ratings
xhuljax🐼 ,

Useful & fun

Finding amazing services on my phone and playing all day with those amazing games 😍 love it!

Ibiana ,

An amazing app

Best app ever

angieeigna1234567890 ,

😑

Provoj te bej sign up dhe nuk behet. Tregon vec shenjen loading per pak sekonda dhe me pas ngec. (iPhone)

Information

Seller
OCTOFUTURE SH.P.K.
Size
72.1 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© OCTOFUTURE SH.P.K.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like