iPhone Screenshots

Description

Tani me My Telekom, ju keni mundësi të kontrolloni llogarinë tuaj kudo ku ndodheni, në çdo kohë.
Me aplikacionin My Telekom, ju mund të:
- kontrolloni balancën tuaj,
- njësitë e mbetura të paketës/paketave tuaja,
- shikoni dhe paguani faturën/faturat tuaja apo nje faturë tjetër
- rimbushni çdo numër Telekom
- aktivizoni paketa apo shërbime të ndryshme
dhe shumë funksionalitete të tjera.


Now with My Telekom, you have the possibility to manage your account anywhere, anytime!
With My Telekom application, you may:
- Control your balance
- Control remaining units of you package/s
- Check and pay your bill/s or any other Telekom bill
- Recharge any Telekom number
- Activate packages and/or services
and many other functionalities.

What’s New

Version 1.9

Përmirësime në proçesin e faturimit për klientët biznes
___________

Improvements for business customers

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
801 Ratings
801 Ratings
nakolli ,

Telecom

Pershendetje aplikacioni esht shum i mire po kam nje problem ka 2 dit. Me thot hyrja gabim i jap kam harruar fjalkalimin dhe me thot nuk keni internet spo e kuptoj

Developer Response ,

Përshëndetje! Do t’ju luteshim të na dërgoni numrin tuaj ose të na telefononi tek Kujdesi ndaj Klientit për të verifikuar më tej problematikën tuaj.
Ju mirëpresim 😊

onetino ,

Super

Gjithcka super

Developer Response ,

Faleminderit Onetino 😊

vini901846 ,

Telekom

Jam shum I kenaqur me aplikacionin telekom

Developer Response ,

Faleminderit për vlerësimin Vini 😊

Information

Seller
TELEKOM ALBANIA SH.A.
Size
46.6 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English, Albanian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Telekom Albania
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like