Screenshots

Description

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

What's New

Version 1.4.2

* U rregullua problemi me notification ne IOS e rinj
*Faqe e pare me design te ri
*U permiresua shpejtesia dhe navigimi
_________________________________
*Fixed notification on new IOS
*New Home page design
*Improved speed and navigation

Ratings and Reviews

3.6 out of 5

7 Ratings

7 Ratings

APLIKACION JASHTËZAKONISHT I DOBËT !!!

!ERGI1990!

Nuk ka opsion për gjysmë ylli se atë do vendosja, app bën vazhdimisht crash, imazhi vizual nuk përputhet me përmasat e ekranit pothuajse gjithmonë dhe është zhvilluar sikur e ka bërë dikush që e kanë kapur nga rruga me zor. 😂😂😂

Information

Seller
Tv Klan sha
Size
10.7 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Opinion.al
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like