Screenshots

Description

Lexoni lajmet e fundit nga StarPlusTv si dhe na ndiqni ne LiveStream 24 Ore.

Për personat qe jetojnë ne Shkodër, Star Plus TV gjendet në kanalin 26 UHF. Beni një kërkim automatik në televizorin tuaj, dhe në kanalin 26, gjeni sinjalin e Star Plus Tv, ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi.

Gjithashtu mund të na ndiqni edhe në: Digitalb Satelit, Abcom, Tibo IPTV, TvAlb, Iliria IPTV, NimiTv

Ju ftojmë të na ndiqni.
Star Plus – Televizioni juaj

What's New

Version 3.0

1: Në ketë version lajmet e fundit të dërguara me njoftim automatik i gjeni në një rubrike të re
2: Gati për iPhone X
3: Grafike e re

Gjithashtu ju kujtojmë që StarPlusTv gjendet në kanalin 66 në Digitalb Satelit
Duke ju falënderuar që na ndiqni, ju urojme shikim të këndshmen të programeve tona

Ratings and Reviews

LleshiD

LleshiD

very fast news and simply app

Nice star

H sm a

Amazing app! :) great news!

DoriGj

DoriGj

Bravo per faqen dhe lajmet ne web

Information

Seller
Terenc Pepa
Size
23.7 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© StarPlusTv
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like