Screenshots

Description

Merrni te rejat me te fundit, te gjitha informacionet e dites dhe programet e Top Channel, ne telefonin tuaj

What's New

Version 21

Tani mund të ndiqni Top News Live për të gjitha zhvillimet nga vendi dhe bota në 24 orë

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
12 Ratings
12 Ratings

Fitim i detyruar nga user what ???

Petrit04

Po ju me kara bet designin e ri per te mar lek nga useri duke u futur automatikisht ne safari etj ,cdo 2 min cdo klikim tallni karin si te navigoj ne app ju jeni koqe kanari qe keni ra ne app e doni me bo lek qyl 💩💩💩

Top channel

Supeeeer app

Mire do ishte të ishte dhe top news

Crashes on iOS 7(.1).

FiordiDoma

Need to be updated to the latest version of iOS.

Information

Seller
Top Channel Sha
Size
13.8 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Top Channel 2018
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like