iPhone Screenshots

Description

Aplikacioni është në Beta verzion. Për momentin përmban vetëm stacionet për linjat 1 dhe 4 si dhe të dhënat për 29 autobusët e rinjë që operojnë në këto linja. Aplikacioni është në përpunim e sipër dhe së shpejti do të përditësohet me të dhëna për linjat tjera.

What’s New

Version 1.3

Ne kete verzion eshte shtuar Linja per Aeroport.
Shume shpejt, verzioni i ri me shume perditesime. Faleminderit per kerkesat e juaja!

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
26 Ratings

26 Ratings

DrenRrecaj ,

E mire pot...

Une mendoj qe aplikacioni punon mire pot thelbi i ketij aplikacioni ishte te punoj offline (pa internet) pot sa here e hapi une kete aplikacion pa internet ma tregon vetem harten pa autobusa:(

Beki 2018 ,

Pse nuk po shfaqet asnje autobus!!!

Appi mir po ben por nga sot veq harta po shihet dhe jo autobuset.

KUjt.. ,

Perzierje e GPS-ave.

Shum jan pshtjell autobusat ntel e qet qe osht Linja 4 e vjen Linja 3.

Information

Seller
Appbites SH.P.K.
Size
34.2 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Appbites Sh.P.K.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like