iPhone Screenshots

Description

UneGatuaj ka marrë jete në vitin 2009, kur një vajzë me profesion ekonomiste dhe pasion kuzhinën, takon një djalë me profesion programues dhe pasion shijimin e ushqimit të mirë!
Ajo kishte receta pa fund të shkruara në copa letrash, revista të prera, printime... ai një dëshirë të madhe për ta ndihmuar dhe për të sprovuar veten në një faqe gatimi.
Ky aplikacion është krijuar për ju, që doni të gatuani çdo ditë diçka të re... dhe për ju të tjerët që nuk ja keni idene gatimit, por që keni deshirë të mësoni!

* Pjata të para
* Ëmbëlsira
* Pjata të dyta
* Antipasta
* Supa
* Menù për festa
* Receta Verore
* Receta për fëmijë
* Kuzhina vegjetariane
* Menù javore

* Recetat e preferuara
* 600+ receta të përgatitura dhe përshtatura me kujdes

Mos harroni: Jeta është shumë e shkurter për të ngrënë ushqim të keq!

What’s New

Version 2.4

U shtua sektori receta te ngjashme

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

TerencPepa ,

Cool

Me ne fund na erdhi ne appstore. Flm! Cool app

Information

Seller
Julian Vasa
Size
39.9 MB
Category
Food & Drink
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2019 UneGatuaj.com
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like