Screenshots

Description

Tani, me Vodafone ju mund të lexoni libra me një klik të vetëm nga Smartphoni juaj, kudo që ndodheni.

Përmes aplikacionit më të ri VodafoneBooks, ju mund të përzgjidhni librat tuaj të preferuar nga letërsia e huaj dhe shqipe dhe ti lexoni ato online në çdo kohë dhe kudo ndodheni nëpërmjet celularit apo tabletit tuaj.


Karakteristikat:

1. Aplikacioni është pa pagesë
2. Mbi 120 tituj për t’u shfletuar apo lexuar
3. Mundësi të ruani faqen nëpërmjet opsionit Bookmark
4. Navigimi në Aplikacion do t’iu kushtojë përdoruesve tarifën normale të navigimit në internet sipas planit tarifor të përzgjedhur dhe operatorit përkatës që ofron shërbimet publike të komunikimeve elektronike të lëvizshme. Ju lutem sigurohuni për tarifat e zbatuara përpara përdorimit te Aplikacionit.

What's New

Version 1.2

- Përmirsuar ndërfaqet e aplikacionit.
- Përmirsuar detektimi i përdorimit të aplikacionit pa lidhje interneti.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
9 Ratings
9 Ratings
imperatore89

👍

Ky aplikacion esht fantastik, kam gjetur libra mjaft te bukur te autoreve te shquar.
Ju lutem te shtoni libra te rinj

Justanothercommenttttt

Turp!!

Programi me kot ne App Store

uciffvuuviifgk

Iu lutem beni nje perditesim te ri te programit sepse nuk mundem t a perdor dot ne iOS 11.4.
Faleminderit!

Information

Seller
VODAFONE ALBANIA SH.A.
Size
8.7 MB
Category
Books
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English, French, German, Spanish
Age Rating
Rated 9+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Horror/Fear Themes
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humour
Copyright
© Vodafone Albania Sh.A.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like