iPhone Screenshots

Description

ItsMee, her zaman her yerde yanınızda olan akıllı, dinamik ve sürdürülebilir bir network asistanıdır. İletişim bilgileriniz gelişmiş şifreleme teknikleriyle şifrelenerek güvenli bir biçimde bulutta saklanarak kontaklarınızı güncellenebilir kılar. Dijital kartvizitlerinizi QR kod teknolojisi yardımıyla başkalarıyla paylaşıp network’ünüzü genişletebilirsiniz. Kişilerinizle her zaman iletişimde kalmanın keyfini çıkarırsınız.

Etkinlikler:

ItsMee, etkinliklerde de yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir asistanınız olarak, etkinlik içi network edinmenizi sağlar. Ayrıca etkinlik detayları, etkinlik akışı, etkinlik lokasyonu gibi bir çok veri bir tık kadar uzağınızdadır.

* Etkinlik alanına giderken favori navigasyon uygulamanızı seçin ve yola koyulun!
* Etkinlik akışını canlı görüntüleyin ve anlık bildirimler ile hiçbir oturumu kaçırmayın.
* Diğer katılımcıları listeleyin, network edinin veya güncel network’ünüzden birilerini bulun.
* Geçmiş, güncel ve gelecek etkinliklerinizi görüntüleyin ve onları yönetin. Size özel kişiselleştirilmiş etkinlik önerilerimiz için ‘Gelecek Etkinlikler’i sık sık kontrol etmeyi unutmayın!

Akıllı Eşleştirme:

Geliştiricilerimizin son harikası ve kullanıcılarımızın %98’inin beğendiği* yeni özelliğimiz! Bulunduğunuz etkinlikte ‘Beni Eşleştir’e tıkladığınızda eşsiz algoritmamız sayesinde size uygun kişilerle eşleşirsiniz. Tanışmak için sadece iletişime geçin ve 360º Network deneyimi edinin.

Bu Dünya Hepimizin:

Ortalama büyüklükte bir şirket tarafından sadece kartvizit baskılarıyla yılda 375 ağaç katledilirken, ortalama büyülükteki bir etkinlik sırasında broşür gibi fiziksel baskılar sebebiyle 9.720 Litre oksijen yok edildiğini biliyor muydunuz? ItsMee, tüm bu fiziksel baskı materyallerinin önüne geçerek bu katliamlara bir son vermeyi amaçlıyor. Ortalama bir ItsMee kullanıcısı yılda 550 Litre’ye yakın oksijen tüketimini önler. Bizi arkadaşlarına tavsiye etmeyi unutma!

What’s New

Version 2.1.1

We've fixed some of bugs! ItsMee is more stable now!

Ratings and Reviews

gizemcaliskan ,

I already saved 30 liters of oxygen thanks to ItsMee!

This app is really fascinating! It helps you build networks via digital business cards. ItsMee encouraged me to meet new people and keep in touch with them. But what i most like about this app is that when you add a new contact you save almost 2 liters of oxygen per day! :) I recommend to everyone who is into networking!

Information

Seller
Taha Sonmez
Size
59.7 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 ItsMee
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like