iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Týdeník Echo by Echo Media a.s., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Týdeník Echo

By Echo Media a.s.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Názorový Týdeník Echo navazuje na nezávislý internetový deník Echo24.cz, který začal vycházet v březnu 2014. Týdeník Echo se bude soustředit na analýzy a komentáře nejdůležitějších událostí v politice, ekonomice, kultuře a ve společnosti. Je rozšířeným a výrazným doplněním deníku Echo24.cz. Aplikace Týdeníku Echo je inspirovaná zahraničními vzory a její hlavní předností má být jednoduchost a maximální intuitivnost při ovládání. Při jejím vývoji jsme zcela úmyslně ignorovali technologické možnosti zařízení iOS, jednak abychom čtenáře nezahlcovali funkcionalitami a aplikaci nezatěžovali vysokým objemem dat. Na prvním místě je pro nás uživatelský komfort čtenáře: aplikace umožňuje takzvané načítání na pozadí, to znamená, že pokud je vaše zařízení i v režimu standby připojené k wifi, aktuální vydání se načte samo bez vašeho aktivního pokynu, listování mezi jednotlivými texty je zprava doleva, čtení scrolovaním od shora dolů, v levém horním rohu je ikona vyjíždění obsahu pomocí něhož můžete přeskakovat z článku na článek. V nejbližší době také přidáme funkci sdílení, kdy část textu se bude moci sdílet na sociálních sítích nebo emailem. Každé vydání Týdeníku Echo budete mít k dispozici v pátek brzy ráno a po jeho načtení samozřejmě funguje offline, to znamená, že ho můžete číst bez připojení k internetu. Pokud se vám u textu objeví ikona s krajinou, tak je text vybaven fotogalerií, do které se dostanete dotykem na ikonu.

Jednotlivá čísla Týdeníku Echo lze v aplikaci nakupovat buď jednotlivě nebo jako automaticky prodlužované předplatné. Cena Týdeníku Echo je stanovena následujícím způsobem: jedno vydání 0.89 euro, měsíční předplatné 3,59 euro, čtvrtletní předplatné 8,99 a nejvýhodnější roční předplatné za cenu 29,99 euro. Platba se po odsouhlasení nákupu strhává z iTunes účtu uživatele. Předplatné se po uplynutí automaticky prodlužuje. To může uživatel vypnout nejpozději 24 hodin před jeho vypršením v nastavení iTunes účtu. Platba za další předplacené odbobí je strhávána z iTunes účtu vždy 24 hodin před koncem předchozího období. Už zahájené období předplatného nelze zrušit. Podmínky používání a nakládání s osobními údaji si můžete přečíst hned po stažení aplikace a jsou kdykoli dostupné v sekcích Archiv a Předplatné. Pokud se rozhodnete zakoupit předplatné během období, kdy aplikace nabízí obsah zdarma, přicházíte bez náhrady o zbytek tohoto období. Veškeré časy publikování nových čísel jsou vztažené k časové zóně České republiky GMT+1. Pokud nakupujete v jiné časové zóně, prosím počítejte s časovým odstupem.

What's New in Version 1.3.0

- optimalizace pro iOS 10
- drobné opravy a vylepšení

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Týdeník Echo
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
 • Free
 • Category: News
 • Updated:
 • Version: 1.3.0
 • Size: 11.0 MB
 • Language: Czech
 • Seller:

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.

Top In-App Purchases

 1. Předplatné$4.99
 2. Echo 01/2017$0.99
 3. Předplatné$44.99
 4. Předplatné$13.99
 5. Echo 07/2015$0.99
 6. Echo Týdeník #1$0.99
 7. Echo 38/2015$0.99
 8. Týdeník Echo 2015/11$0.99
 9. Echo 05/2015$0.99
 10. Tydeník Echo 2014/22$0.99