iPhone Screenshots

Description

Izmanto Enefit Latvija mobilās lietotnes sniegtās iespējas un ietaupi - seko līdzi svam elektrības patēriņam, cenu izmaiņām biržā jebkurā vietā un jebkurā laikā. Bezmaksas lietotni var izmantot visi Enefit privātpersonu klienti.

Tērē gudri

"Lietotne ļauj uzzināt mājokļa elektrības patēriņu ar stundas precizitāti un novērtēt, kas to samazina un kas palielina. Piemēram, ja iepriekšējā vakarā esi kurinājis pirti, iespējams novērtēt, kā elektriskais sildītājs ietekmē kopējo elektrības patēriņu.
Var salīdzināt arī ilgākus periodus (nedēļu, mēnesi un gadu), lai veiktu pilnīgāku analīzi. Tas var palīdzēt noteikt, piemēram, to, kā elektrības patēriņu ietekmē dažādas ierīces un Tavu paradumu izmaiņas."

Pārzini savus līgumus

Papildus informācijai par elektrības patēriņu mobilajā lietotnē redzama arī elektrības līguma informācija - izvēlētais pakalpojums, cena, līguma termiņš, utt.

Pirmo reizi atverot lietotni un pēc tās atjaunināšanas, lai pieslēgtos, nepieciešams izmantot personas kodu un SMS veidā uz viedierīci nosūtīto apstiprinājuma kodu. Nākamajās reizēs pieslēgšanās notiek automātiski, atverot lietotni.

Information

Seller
Eesti Energia AS
Size
18.7 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© SIA Enefit 2019
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like