Screenshots

Description

Aplikacja iMKA umożliwia korzystanie z biletów Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej bez posiadania fizycznej karty.

Prezentuj bilet do kontroli na ekranie telefonu. Kupuj bezpośrednio w aplikacji. Wjedź na parking pokazując kod na ekranie. Otrzymuj informacje o interesujących wydarzeniach w regionie a nawet zarezerwuj na nich miejsca dla siebie i znajomych.

Jeśli zechcesz, prześlemy także powiadomienia o sytuacji w transporcie publicznym.

Pełna funkcjonalność aplikacji jest dostępna po rejestracji w systemie MKA i podpisaniu umowy.

Za korzystanie z aplikacji nie są pobierane dodatkowe opłaty.

----------

iMKA application enables use of Małopolska Agglomeration Card system tickets.

With iMKA application you can purchase and present ticket for validation using only your phone, without the need for physical card.

Other features include parking lot reservation, information about events in agglomeration and messages about public transportation system delivered to your device.

Enabling full functionality requires registering on MKA website.

There are no additional charges incurred for usage of an application. You pay only the ticket price or use free features without paying anything.

What's New

Version 1.3.1

UI upgrades
Additional tickets support

Ratings and Reviews

koszmar w interfejsie

Blazejos

Drogie iMKA, kto Wam to projektował??Wybór stacji w kilometrowej listy, zamiast użyć wyszukiwarki, a stację początkową uzupełnić z geolokalizacji. Lista wszystkich możliwych zniżek na bilety wszystkich(!) możliwych rodzajów - konia z rzędem, kto w 5s znajdzie właściwy. Oczywiście dla każdego biletu dodaj lub ujmij ilość, przecież standardowo każdy podróżny kupuje kilkanaście różnych biletów z różnymi zniżkami, a nie 1 na przekaz od do. Płatność? Dramat! Nieczytelny interfejs, za każdym razem uzupełnij wszystkie dane karty i płatnika, z adresem i numerem buta. Takie rzeczy się robi raz i w aplikacji zapamiętuje metodę płatności. Idź na skróty i kup poprzednio wymęczony typ biletu? „Nie można kupić, produkt wygasł”. Czy ta app ma być jakaś gra na wymęczenie podróżnego? Elementarnego designu twórcy tego koszmaru nie znają. Daję dwie gwiazdki tylko dlatego, że jak się uparłem to bilet mi się udało kupić, zajęło mi to tylko 3 stacje i ledwo zdążyłem wysiąść. Pozdawiam.

Information

Seller
Zarzad Drog Wojewodzkich w Krakowie
Size
75 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, German, Polish, Russian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Zarzad Drog Wojewodzkich w Krakowie
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like