Screenshots

Description

Vzali jsme to od podlahy. Toto je úplně nová aplikace, kterou jste dříve znali jako „Časopis Computer“. Dnes je to „Živě.cz a časopis Computer“, aplikace má nové logo, a protože jsme jedna redakce, k elektronické verzi časopisu jsme přidali možnost číst všechny články webů Živě, VTM, MobilMania nebo Doupě. Zadarmo!

V aplikaci si stejně jako dřív můžete prohlížet aktuální i starší čísla časopisu Computer. Nejnovější číslo v ní najdete dokonce dříve než na stánku a archiv máme až do roku 2014. Digitální předplatné nabízíme ve dvou variantách: měsíční stojí 49 Kč, roční 429 Kč. Předplatné se po ukončení samo obnovuje, toto chování můžete
změnit v nastavení svého účtu iTunes vždy nejpozději 24 hodin před začátkem dalšího období. Po ukončení předplatného se časopisecký obsah aplikace opět uzamkne.

Kdybyste se v nové aplikaci setkali s jakýmkoli problémem, napište nám e-mail na adresu aplikace@cncenter.cz. Hned se vám ozveme a určitě ho vyřešíme.

What's New

Version 2.0.2

Do aplikace jsme přidali možnost nastavení nočního režimu a opravili několik chyb. Současně s tím jsme vyplepšili zadávání kódu pro předplatitele tištěného časopisu Computer.

Information

Seller
CZECH NEWS CENTER a.s.
Size
10.7 MB
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© CZECH NEWS CENTER a.s.
Price
Free
In-App Purchases
  1. měsíční předplatné $1.99
  2. roční předplatné $17.49
  3. roční předplatné $15.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer