Screenshots

Description

Tradiční časopis o cestování na českém trhu – Lidé a Země, přináší svým čtenářům exkluzivní reportáže o zvycích, tradicích, aktuálních událostech i životním stylu lidí celé planety. Už více než šedesát let tak můžete spolu s ním nahlédnout do exotických krajin, stejně jako se vydat na cestu do zemí „na dosah ruky“ nebo objevit nějaké zapomenuté místo v České republice. Tyto materiály navíc přinášejí čtenářům nejznámější čeští cestovatelé, osobnosti a novináři, kteří dané lokality velmi dobře znají a vědí, co si v nich nenechat ujít. Lidé a Země prostě ví, co se ve světě děje.

Čtenáři časopisu Lidé a Země jsou mladí, vzdělaní, ambiciózní a finančně zajištění lidé, kteří cestování považují za součást svého životního stylu.

Mobilní aplikace Lidé a Země pro iPhone a iPad obsahuje kompletní tištěné číslo v nativní i původní podobě.

Obsah aplikace je možné odemknout formou předplatného. Na výběr je měsíční a roční varianta (v cenách 1.99€ a 13.49€) s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu. Podmínky používání a nakládání s osobními údaji najdete zde - http://muj.ringier.cz/?openid.action=terms

Information

Seller
CZECH NEWS CENTER a.s.
Size
3.9 MB
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Czech
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© CN Invest a.s.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Roční předplatné $14.49

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer