Screenshots

Description

1992 yılında İzmir’de ATE Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. adı altında kurulan ve kurulduğu tarihten bu yana verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren şirketimiz 1997 yılında “Değişim yeniliği getirir” anlayışıyla unvan değiştirerek şimdi ki Mim Tur adını aldı.
Sadece ismiyle değil zaman içerisinde gelişen ve değişen dünyamıza ayak uyduran gerek teknolojik gerekse sektörel tüm değişimleri araştırarak kurduğu genç araç filosuyla, eğitimli ve tecrübeli kaptanlarıyla, yeni, genç, dinamik, yenilikçi ve kararlı personel kadrosuyla kısa zamanda mevcut müşteri potansiyelini ikiye katlama başarısını göstererek, doğru bildiği yolda ilerlemeye devam etmektedir.
Hizmet sektöründe zirvede yerini almak “MARKA” olmayı hedeflemektedir, bu bağlamda MimRoyal markasını oluşturup hizmetlerine devam etmektedir.
Günümüz ticaret hayatında her firmanın ihtiyacına göre bölgesinde ekonomik çözümler sunan MimRoyal, çağdaş standartlar bazında bir taşımacılık hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır. Bu nedenledir ki, MimRoyal büyük beğeni kazanan ve giderek artan bir taleple karşı karşıyadır.
Müşterilerine salt ticari gözle bakmayıp, müşterilerinin lehine çalışan ve dostluklarını kazanan firmamız, müşterisine sunacağı teklifleri titizlikle değerlendirerek, ilgili araçların fiyat ve teslim tarihlerini en kısa sürede müşterilerinin bilgisine en güvenli ve ekonomik yollarla sunmaktadır.
MimRoyal 20 yılı aşkın süredir birçok değerli müşteri referansına sahiptir.

What’s New

Version 5

Bug fixes

Information

Seller
Isa Turan
Size
75.8 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2014 MimRoyal
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like