iPhone Screenshots

Description

За допомогою цього додатку Ви можете сфотографувати або зняти відео майже будь-якого порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101».

Ми опрацюємо заявку та надішлемо звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути. Після отримання відповіді Ви зможете переглянути її у додатку на своєму смартфоні. І це абсолютно безкоштовно! :)

Просимо Вас зареєструватися та вказати максимально точно свої персональні дані. Це необхідно для того, аби ми розуміли, що Ви реальна людина та надана інформація відповідає дійсності. Можливо, ми з Вами будемо періодично зв’язуватись, щоб підтвердити надану інформацію або уточнити деталі.

Ваші особисті дані будуть доступні лише обмеженому колу співробітників ГО «Фундація.101» та не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур.

Коли повідомляєте про порушення, надавайте якомога більш точну інформацію. Від цього залежить якість опрацювання Вашої заявки.

What's New

Version 2.0.3

Виправлено помилку, яка виникала у випадках, коли ви відправляли заявку із збереженої раніше чернетки.

Ratings and Reviews

Отлично

enzostalker

Теперь всё работает хорошо.

Developer Response

У нас були технічні складнощі. Ви вже мали отримати листа з працюючим лінком. Перевірте спам.

Вилітає

Merak7

Після останього оновлення - вилітає при завантаженні. Виправте будь-ласка.

Developer Response

Так, знаємо про цю проблему, в наступному оновленні виправимо. Поки що можете видалити додаток і встановити його заново -- це має допомогти.

Корисна програма

Oksana0508

Дуже гарний задум. Вже відправила кілька заявок, вони зараз опрацьовуються. Але необхідно додати до програми можливість вкладати раніше зроблені фото, а не тільки робити їх через програму.

Information

Seller
Foundation.101, NGO
Size
44.9 MB
Category
Productivity
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Foundation.101
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like