Screenshots

Description

Що цікаво для дітей? Звичайно гратися! Ми використали, власне, цю ідею при розробці абетки. Діти навчаються українському алфавіту, граючись!

Малюкам до вподоби яскраві персонажі, які при доторку оживають та роблять веселі рухи, видають кумедні звуки і змушують посміхатися. Все це, разом із запальним музичним супроводом, розвиває дитячу уяву і підштовхує грати ще і ще.

Мишенятко Круть товаришує з дитиною та допомагає просто і легко вивчити українську абетку. Назви букв та предметів лунають чітко та виразно. Різні рівні складності ігор розвивають у дитини зорову та асоціативну пам'ять, змушують замислитись, сприяють концентрації уваги та розвитку у малюків посидючості.

Найпростіший рівень дає можливість малюку побачити букву, почути її назву і торкнутися до неї. На складніших рівнях гри дитина тренує пам’ять, повторюючи уже вивчені літери, а також може поскладати з букв слова різними способами. Це допоможе дитині зрозуміти, що з букв абетки збираються слова, а, відповідно, швидше вчитися читати. Веселе мишеня Круть у цьому допоможе!

Перша інтерактивна українська абетка – це цікава забавка для малят на українській мові. Грайте, вчіться, розвивайтесь!

What’s New

Version 1.5.4

- Ми додали режим відпочинку — вам більше не потрібно турбуватися, що ваша дитина засидиться за грою. Тепер Мишеня час від часу іде відпочивати, а з ним — і ваша малеча. Час гри ви встановлюєте самостійно.

- Додано батьківський контроль для деяких функцій гри: ви можете бути певні, що дитина не змінить налаштування без вашого відома.

- Ми оптимізували гру та виправили помилки.

Ratings and Reviews

4.2 out of 5
5 Ratings
5 Ratings
bkhomiv ,

Немає звуку

Яким чином включити звук, по коментарях зрозумів що не тільки в мене така проблема.

Nshcherbak ,

Wish all kids apps were like this

Love this app. My son loved it at 2 and he still loves it at 4. Думаю це найкращий додаток який я зустрічала серед дитячих додатків. Будь-ласка продовжуйте цей самий додаток для доросліших дітей (складання речень, наприклад)

Irina🌹 ,

A+ App

My little one loves this App...🙌🏻

Information

Seller
Impulsis
Size
236.4 MB
Category
Games
Compatibility
Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Ukrainian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Impulsis Games
Price
Free
In-App Purchases
  1. Допомога проекту 1 $0.99
  2. Допомога проекту 2 $4.99
  3. Допомога проекту 3 $9.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like