Screenshots

Description

Jednoduché a rýchle bankovanie – Peňaženka od Prima banky

Peňaženka je výborný nástroj na sledovanie vašich financií. S aplikáciou získate dokonalý prehľad o vašich účtoch, úveroch, sporení aj o platobných kartách. Môžete s ňou jednoducho a rýchlo platiť, nastaviť si pravidelné platby a inkasá, kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či nastaviť si pripomienky na úhradu dôležitých platieb. Vďaka systému zálohy od Prima banky máte vaše údaje vždy bezpečne zálohované a synchronizované medzi všetkými vašimi zariadeniami.

Jednoduché prihlasovanie, dokonalý prehľad a rýchle platby

Novinky: najnovšie môžete v časti Financie požiadať o predschválenú Pôžičku a načerpať ju môžete jednoducho a rýchlo priamo v aplikácii.

Prihlasovanie do Peňaženky je maximálne jednoduché. Do Internet bankingu sa prihlásite svojim menom, heslom a prihlásenie overíte SMS kódom. Po prvotnom prihlásení si nastavíte 4-miestny PIN, prípadne prihlasovanie cez Touch ID alebo FACE ID a na ďalšie prihlasovanie do Internet bankingu už budete využívať len jednu z týchto možností.

V Peňaženke máte pod palcom prehľad všetkých produktov, ktoré využívate, vrátane pohodlnej správy vašich platobných kariet (aktivácia, blokovanie, zmena PIN či denného limitu, znovuvydanie karty, povolenie/zakázanie internetových platieb). Jednoduchý filter transakcií vám umožní vyhľadať požadovanú transakciu podľa kategórie, dátumu, alebo prostredníctvom fulltextového vyhľadávania. Platby zadáte jednoducho naskenovaním čiarového kódu, QR kódu, použitím šablón alebo funkciou Odpovedať platbou. Maximálny denný limit pre platby zadané cez aplikáciu Peňaženka je 1 500 eur.

K tomu všetkému nájdete v aplikácii aj prehľad pobočiek a bankomatov Prima banky spolu s kontaktnými informáciami a možnosťou rýchlej navigácie k nim.

V prípade otázok, podnetov, alebo akýchkoľvek problémov nás môžete kontaktovať priamo z hlavného menu aplikácie, telefonicky na našej nonstop Infolinke 0850 700 007, alebo e-mailom na adrese: info@primabanka.sk.

Prima banka

What’s New

Version 5.15

Zmena spôsobu zasielania výpisov
Možnosť zmeniť priamo v aplikácii spôsob a frekvenciu zasielania výpisu k účtu.

Zmena nastavení výpisu
Možnosť jednoduchej a rýchlej zmeny nastavení výpisu k účtu cez detail účtu.

Drobné úpravy a vylepšenia

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Cecuch ,

Uzitocna

Jedna hviezda dole za stale chybajucu podporu iPhone 6/6plus! Inak appka spolahliva, funkcie dobre

Information

Seller
Prima banka Slovensko, a.s.
Size
74.8 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Prima banka Slovensko, a.s.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like