iPhone Screenshots

Description

Takvimi për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi (Ulqin)
- Kohët e namazit
- Shënime nga takvimi
- Lajmërimi për hyrjen e kohës së namazit
- Mundësi për lajmërim para kohës
- Tregimi për kohën e ardhshme
- Punon pa pasur nevojë për qasje në internet

What's New

Version 2.6.8

2018 Calendar Updates for Macedonia

Ratings and Reviews

4.8 out of 5

12 Ratings

12 Ratings

Super

Besir Zejneli

Tani ne Update’n e re funksionojn Notifications ju lumte 👌🏼

iamdiogjen

Diogjensokoli

Pershendetje ju lutem beni nje update te dime edhe oren e takvimit te sabahut..faleminderit

Nuk funksionon

Besir91

Pse nuk po funskionon per iphone.. a keni me lshu ndonje update per me rregullu?

Information

Seller
Hasan Cana
Size
5.9 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© DawaTools
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like