Screenshots

Description

Hej człowieku, czas wziąć się do roboty! Szukasz pracy?

Stwórz swój profil aplikacyjny w 30 sekund.
Szukaj pracodawców mobilnie - masz przerwę na uczelni? Jedziesz autobusem? Z Vigo przeglądasz i aplikujesz na stanowisko jednym kliknięciem.
Nie chcesz tracić czasu na rekrutacje, które Cię nie interesują? Określ swoje warunki i znajdź tylko takie knajpki, które spełniają Twoje kryteria.
Ciężko to ogarnąć? Może masz za dużo spotkań rekrutacyjnych? Spokojnie, z inteligentnym kalendarzem Vigo, żadne spotkanie nie umknie Twojej uwadze. Przypomną Tobie o nich wiadomości push, wysyłane przed spotkaniem.

Jesteś restauratorem szukającym pracownika?

Dodaj nową ofertę pracy w 30 sekund.
Przeglądaj tysiące profili kandydatów aktualnie poszukujących pracy.
Zarządzaj procesem rekrutacji z telefonu.
Szybko umawiaj spotkania, na które przyjdą kandydaci.


SZUKAJ PRACY WSZĘDZIE

Vigo to mobilna aplikacja, która pozwala w prosty sposób aplikować na stanowiska pracy w Twojej okolicy. Nie ważne czy siedzisz w domu, jesteś na uczelni, czy jedziesz do szkoły. Z Vigo przeglądasz i aplikujesz jednym kliknięciem.

SYSTEM MATCH’OWANIA

Najważniejsze jest dopasowanie. Jako pracodawca określasz proste kryteria, które są niezbędne: doświadczenie, wynagrodzenie, dostępność, znajomość języka obcego. A Ty pracowniku, jeżeli je spełniasz a restauracja jest w wybranej przez Ciebie okolicy, to masz match’a i łączysz się z knajpką.

PROSTE KRYTERIA WYSZUKIWANIA

Vigo to przede wszystkim prostota. Założenie konta to zaledwie kilkadziesiąt sekund, po których możesz znaleźć fajną pracę. Pracodawcę interesują tylko podstawowe informacje, dlatego zanim zaprosi Cie na spotkanie potrzebuje wiedzieć jakie są Twoje oczekiwania finansowe, jakie masz doświadczenie, ile chcesz pracować oraz czy znasz języki obce.

INTELIGENTNY KALENDARZ

Kalendarz umożliwia pracodawcy w prosty sposób zaprosić Cię na spotkanie rekrutacyjne. Inteligentne informacje push (te, które wyskakują na górnym pasku Twojego telefonu) poinformują Cię o spotkaniu, które możesz zaakceptować lub odrzucić (wystarczy, że przesuniesz wiadomość w lewo lub prawo). Na parę godzin przed spotkaniem push przypomni Tobie, że niedługo ono nastąpi. Pamiętaj by je potwierdzić! Jeżeli tego nie zrobisz pracodawca pomyśli, że rezygnujesz ze spotkania rekrutacyjnego.

What's New

Version 1.1

1.Pełna lista ofert pracy w jednym widoku - widzisz od razu wszystkie ciekawe oferty pracy
2. Nowa branża w Vigo - dzięki aplikacji łatwiej znajdziesz pracę nie tylko w gastronomii ale i handlu
3. Każda oferta pracy ze zdjęciem lokalu/sklepu
4. Oferty pracy również z innych portali - wszystko w jednym miejscu - prosto i wygodnie

Information

Seller
Vigoapp Sp. z o.o.
Size
53.4 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Vigoapp Sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like