iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna ZachodniaMalopolska.pl to efekt współpracy 8 stowarzyszeń - Lokalnych Grup Działania z terenu północno-zachodniej Małopolski (LGD Nad Białą Przemszą, LGD Jurajska Kraina, LGD dla Obszarów Wiejskich Gminy Olkusz, LGD Partnerstwo na Jurze, LGD Zdrój Krzeszowice, LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, LGD Blisko Krakowa, Stowarzyszenie Dolina Karpia), polegającej na opracowaniu wspólnej oferty turystycznej.


Aplikacja to:

- baza wydarzeń na terenie północno-zachodniej Małopolski obejmująca imprezy w regionie - od tych o charakterze lokalnym, po te o zasięgu ogólnopolskim. Wśród wydarzeń można znaleźć nie tylko informacje o koncertach, festynach, festiwalach, ale także warsztatach czy wystawach organizowanych w regionie.

- baza tras obejmująca najciekawsze pomysły na spędzenie czasu na terenie całej północno-zachodniej Małopolski - zarówno pieszo, na rowerze, z kijkami, jak i kajakiem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, szczególnie warte polecenia są trasy dla rodzin uprawiających turystykę aktywną wraz z najmłodszymi.

- baza najciekawszych miejsc na terenie północno-zachodniej Małopolski, obejmująca nie tylko obowiązkowe atrakcje, obiekty zabytkowe, parki rozrywki, muzea, perełki przyrodnicze, ale także obszerną bazę miejsc noclegowych oraz gastronomicznych.

- wycieczki, czyli gotowe pomysły na Twój weekend! Moduł wycieczek to innowacyjny sposób na poznanie północno-zachodniej Małopolski - dzięki niemu każdy może znaleźć połączenie najróżniejszych aktywności w pigułce opracowanej na kilka godzin lub na kilka dni zwiedzania, odpoczynku oraz rekreacji. Wycieczki łączą turystykę aktywną z turystyką poznawczą, dzięki czemu można tego samego dnia uprawiać sport, wędkować, odkrywać tajemnice zamków, skansenów, bawić się w parkach rozrywki, a także obcować z przyrodą, oddając się pełnemu relaksowi.

Aplikacja wykorzystuje mapy OpenStreetMap i GPS, działa w trybie offline.

Aplikacja mobilna współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 w ramach
działania 421 Wdrażanie projektów współpracy. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
19.7 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Amistad sp. z o.o
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like