iTunes

Der iTunes Store wird geöffnet.Falls iTunes nicht geöffnet wird, klicken Sie auf das iTunes Symbol im Dock oder auf dem Windows Desktop.Progress Indicator
Der iBooks Store wird geöffnet.Falls iBooks nicht geöffnet wird, klicken Sie im Dock auf die iBooks-App.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

iTunes wurde auf Ihrem Computer nicht gefunden. Jetzt iTunes holen, um die kostenlose App Novinky.cz von Seznam.cz a.s. zu laden.

iTunes ist schon installiert? Klicken Sie auf „Ich habe iTunes“, um es jetzt zu öffnen.

I Have iTunes Gratis-Download
iTunes für Mac + PC

Novinky.cz

von Seznam.cz a.s.

Öffnen Sie iTunes, um Apps zu kaufen und zu laden.

Beschreibung

Seznam.cz představuje jednoduchou aplikaci Novinky.cz pro Váš iPhone. Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích.

Znáte to. Jedete do práce nebo třeba na schůzku a máte chvíli čas. Pár minut, tak akorát rychle mrknout, co je nového. Když jsme přemýšleli o Novinkách pro iPhone, měli jsme tuto běžnou situaci na mysli. A tak jsme si řekli - uděláme to co možná nejjednodušší. Žádná složitá meníčka, žádné nastavování. Jen články, seřazené od těch nejnovějších až po ty nejstarší. Jednoduchým gestem pak můžete listovat v článcích. Ostatně, na rychlé zjištění toho, co je nového, je přeci iPhone skvělý.

Pokud chcete používat tradiční verzi Novinek, není nic snažšího, než si sednout k nejbližšímu počítači. U Novinek pro iPhone tedy nehledejte plnohodnotnou náhradu webové verze, ale snadnou pomůcku, jak se rychle dostat do obrazu.

Neue Funktionen von Version 2.7.0

- oprava pádu v článku s Windyty
- více možností sdílení

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Novinky.cz
In iTunes ansehen
Diese App wurde sowohl für das iPhone als auch für das iPad konzipiert
  • Gratis
  • Kategorie: Nachrichten
  • Aktualisiert:
  • Version: 2.7.0
  • Größe: 4.3 MB
  • Entwickler:

Kompatibilität: Erfordert iOS 7.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch. Diese App ist für iPhone 5 optimiert.

Kundenbewertungen

Wir haben noch nicht genügend Bewertungen erhalten, um einen Durchschnittswert für die aktuelle Version dieses Artikels anzeigen zu können.