iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Bizim Tarla by Cenk Abac, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Bizim Tarla

By Cenk Abac

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Xanımların heyatında konserv mehsulları dövrü Bizim Tarladan evvel ve sonrakı dövre bölünür. Bizim Tarla mehsulları istehsalından evvelki dövrde xanımlar bütün yayı evde konserv mehsulları bağlamaqla keçirirdiler. İndi ise, evde hazırlanmış kimi lezzetli olan Bizim Tarla konservleri olduğu üçün xanımların heyatı rahatlaşıb ve bütün yayı sevdiklerine daha çox vaxt ayıra bilirler.

Bizim Tarla markasının adı Bilesuvarda yerleşen 34000 hektarlıq tarladan götürülmüşdür. Markaya aid olan bütün mehsullar tarlada tebii yolla yetişdirilen terevezlerden ve meyve bağlarından toplanan tebii meyvelerden hazırlandığı üçün Bizim Tarla marka adı verilmişdir. İlk defe 2006-cı ilde bazara daxil olan Bizim Tarla markası ile teqdim edilen mehsulların istehsalı zamanı xam malların tebiiliyi ve qiqiena böyük ehemiyyet kesb edir.

Tarladan yetişdirilen terevezlerden istehsal edilen yaşıl noxud, soyulmuş pomidor, tomat pastası, müxtelif turşular, terevez yemeyi ve Azerbaycanın ferqli zonalarının meyve bağlarından toplanan meyvelerle hazırlanan kompotlar ve mürebbeler qısa müddet erzinde istehlakçıların sevgisini ve etibarını qazanmışdır.

Bazara teqdim olunandan bugüne qeder keyfiyyet standartlarına nezaret edib, milli ağız dadımıza uyğun ev üsulu ile konserv mehsullarını istehlakçılarımıza teqdim etmekden qürur duyuruq. İstehlakçıların da dediyi kimi Bizim Tarla mehsulları evde hazırlanmış kompot, turşu, mürebbe, pomidorlardan heç de ferqlenmir, eksine qadınların rahatlığını temin edir. Bu gün Bizim Tarla her bir azerbaycanlının qürurla “yerli mehsul” deye istehlak ede bileceyi bir markadır. Bundan başqa Bizim Tarla mehsulları Azerbaycan mehsulu adı ile dünyanın bir çox ölkesine ixrac edilir.

What's New in Version 1.0.5

- Bug fixes and performance improvements.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
Bizim Tarla
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Food & Drink
  • Updated:
  • Version: 1.0.5
  • Size: 46.1 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

This application has not received enough ratings to display a summary.