Captures d’écran d’iPhone

Description

Ky aplikacion i dedikohet futbollit Shqiptarë në përgjithësi me theks të veçantë kampionatit vendor. Këtu mund të gjeni të rejat më të fundit në lidhje me Superioren, kampionatin e parë, kombëtaren, moshat, legjionarët tanë që luajnë nëpër kampionate të ndryshme, si dhe shumë të tjera.

Të gjitha këto të përcjellura tek ju me një saktësi të lartë dhe nga burime të sigurta që nuk i gjeni askund tjetër.

Me 'Superliga Fan Club', ju keni mundësi të lexoni:

Nouveautés

Version 1.0.1

Read News Inside App

Informations

Vendeur
Briljant Kasami
Taille
22.1 Mo
Catégorie
Sports
Compatibilité
Nécessite iOS 9.0 ou une version ultérieure. Compatible avec l’iPhone, l’iPad et l’iPod touch.
Langues
Anglais
Âge
Classé 12+
Scènes rares / légères à caractère sexuel et de nudité
Copyright
© Briliant Kasami
Prix
Gratuit

Prend en charge

  • Partage familial

    Jusqu’à six membres de la famille peuvent utiliser cette app lorsque le partage familial est activé.

Du même développeur

Vous aimerez peut-être aussi