iTunes

Abrindo a iTunes Store.Se o iTunes não abrir, clique no ícone de aplicativo do iTunes no dock ou área de trabalho do Windows.Indicador de progresso
Abrindo a iBooks Store.Se o iBooks não abrir, clique no app iBooks em seu dock.Indicador de progresso
iTunes

O iTunes é a maneira mais fácil de organizar e aumentar sua coleção de mídia digital.

Não foi possível encontrar o iTunes no seu computador. Para baixar o app gratuito PROFITKÂR de GROU.PS Inc., obtenha o iTunes agora.

Já tem o iTunes? Clique em Já tenho o iTunes para abri-lo agora.

Eu tenho o iTunes Download grátis
iTunes para Mac + PC

PROFITKÂR

De GROU.PS Inc.

Abra o iTunes para comprar e baixar apps.

Descrição

Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesindeki iş insanları çok ciddi bir problemle karşı karşıyalar: Kârsızlık! Ciroların büyümesine rağmen her sene düşen kârlılık oranları, kurumları ve yöneticilerini derinden sarsıyor. Geçmişte başarı ile uygulanan marka olmak, operasyonel verimliliği artırmak, farklılaşmak ve hatta çok daha fazla çalışmak gibi yöntemler, ne yazık ki artık çare olamıyor.

Kârsızlık probleminin tek bir sihirli çözümü yok. Kurumların faaliyette bulundukları sektörlerin yapılarına bağlı olarak, geliştirilmesi ve sürekli olarak yenilenmesi gereken çözüm yaklaşımları söz konusu. Başka bir deyişle, güncellenecek çözümlerin yönetici ve liderlerin sürekli gündeminde olması gerekiyor.

Profitkâr, üyelerine kârsızlık probleminin çözümlerini sunmayı ve tartışılmasını amaçlayan bir kâr artırma platformu. İnternette olduğu kadar gerçek dünyada da var olmayı hedefleyen, hedefi net bir oluşum. Profitkar.org web sitesini Nisan 2012 tarihinde lanse edecek. İlk yüz yüze etkinliği olan “Yüksek Kârlılığa Geçiş” Uygulamalı Eğitim Kamplarının ikincisini 25 -26 Mayıs 2012 tarihlerinde İstanbul’da yapacak. Hedef kitlesi üst düzey yöneticiler ve liderler olan Profitkâr; Harvard Business Review ve MIT Sloan Management Review gibi yayın kuruluşlarının dişbirliği ile kârsızlık problemini çözmeye yönelik son yönetim düşüncelerini üyelerine, uygulamalı ve kolay anlaşılır bir şekilde anlatacak. Internet ve yüz yüze ortamlarda, konu liderleri ve üyelerinin de katılımı ile beraberce ortak akıl geliştirmeye ve Açık İnovasyon yaklaşımları ile problemlere çözüm oluşturmaya önayak olacak. Arzu eden üyelerinin profillerini, ilgilenen kurumlarla paylaşarak kariyerlerinde ilerlemelerine destek olacak.

Captura de telas

Captura de tela do iPhone 1
Captura de tela do iPad 1
PROFITKÂR
Ver no iTunes
Este app foi desenvolvido para iPhone e iPad
  • Grátis
  • Categoria: Negócios
  • Lançado:
  • Versão: 1.1.3
  • Tamanho: 1.4 MB
  • Idiomas: Espanhol, Inglês
  • Vendedor:

Compatibilidade: Requer o iOS 3.1 ou posterior. Compatível com iPhone, iPad e iPod touch.

Avaliações de clientes

Não recebemos avaliações suficientes para exibir uma média para a versão atual deste item.