iTunes

Abrindo a iTunes Store.Se o iTunes não abrir, clique no ícone de aplicativo do iTunes no dock ou área de trabalho do Windows.Indicador de progresso
Abrindo a iBooks Store.Se o iBooks não abrir, clique no app iBooks em seu dock.Indicador de progresso
iTunes

O iTunes é a maneira mais fácil de organizar e aumentar sua coleção de mídia digital.

Não foi possível encontrar o iTunes no seu computador. Para baixar o app gratuito S.O.S Pets de Kagan Bozkurt, obtenha o iTunes agora.

Já tem o iTunes? Clique em Já tenho o iTunes para abri-lo agora.

Eu tenho o iTunes Download grátis

S.O.S Pets

De Kagan Bozkurt

Este app só está disponível na App Store para dispositivos iOS.

Descrição

Küçük pati dostlarımız için bir sosyal sorumluluk projesi olan S.O.S Pets ; evdeki ve sokaktaki dostlarımızı Sahiplendirme,Kayıp ya da Acil Müdahale gerektiren durumlar için yardım bulma imkanı içerir.Ayrıca size En Yakın Veteriner Kliniğine ulaşmanızı sağlar.
S.O.S Pets kullanarak sizlerde küçük dostlarımıza her zaman her yerde yardım edebilirsiniz. Ve en yaygın hayvan hastalıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Neler yapabilirsiniz:
●Facebook hesabınız ya da yeni bir kullanıcı adi ve şifre ile S.O.S Pets profilinizi oluşturabilirsiniz
●Konum servislerini kullanarak size en yakın veterinerleri liste halinde görebilir, telefon numaralarına ve adreslerine ulaşabilir hatta haritalar bölümünü kullanarak yol tarifi alabilirsiniz
●Veterinerler hakkında yorum yapabilir onları pati ile değerlendirebilirsiniz
● Hastalıklar bölümünden küçük dostunuzun türünü seçerek yaşayabilecekleri hastalıklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz
● S.O.S. bölümünde küçük dostunuzu Sahiplendirmek,Kayıp ilanı vermek ve Yardım için küçük dostunuzun fotoğrafını çekip sisteme yükleyerek ona yeni bir yuva bulabilir,küçük dostunuzun bulunmasını sağlayabilir ve diğer yardımlara ulaşabilirisiniz.
● Belki de aradığınız küçük dostunuzu S.O.S Pets uygulamasının S.O.S kısmında bulabilir, iletişim kurarak ona yuva olabilirsiniz
● Sadece sahiplendirme değil sokakta yaralı veya hasta olarak gördüğünüz küçük dostlarımıza buradan yardım bulabilirsiniz.
● Yaptığınız her paylaşım S.O.S PETS profilinizde bulabilirsiniz. Paylaşimlarınızı burada düzenleyebilir, yeni yuvası bulunmuş ya da gerekli yardıma ulaşılmış Paylaşimlarınız için açıklamalarınızı değiştirebilirsiniz

Bilgiler:

Sektörde bir çok sosyal sorumluluk projesinde görev almış, daha önce biricik dostunu kaybeden ve sistemin içerisinde yoğun efor sarf etmiş bu işe gerçekten gönül veren arkadaşlarımızla geldiğimiz noktada bir eksikliğin var olduğunu düşünerek bu yola baş koyduk.

S.O.S.Pets'in kar amacı gütmeden, kayıp ilanlarını güncel olarak sunup paylaşmak, hayvan sahiplendirme sistemi, en yakın Veteriner Hekim (Uygulama içi harita desteğiyle), hastalıklar hakkında bilgilendirmeler, Uzman Vet. Hekim önerileri ile sürekli güncel paylaşımlar sunacağız. Uygulamamız şu anda İstanbul Veteriner Hekimlerini kapsayıp çok kısa bir süre içerisinde Türkiye genelindeki bütün veterinerlerin bir arada olduğu bir platform olacaktır.

İlerleyen süreçte hekim memnuniyet anketi de içeriğine eklenip, S.O.S. Pets uygulaması üzerinden ziyarete gidenlerin gerçek ve tarafsız yorumlarını bulabileceğiniz tek uygulama olacaktır.

Hatırlatmalar;

*Uygulamayı kullanmaya başlamadan sistemimizin sağlıklı çalışabilmesi için öncelikle konum servislerinizin mutlaka açık olduğundan emin olunuz.
*En yakın veteriner seçiminizde gitmeden önce mutlaka iletişime geçin ve bilgilerini teyit ediniz.
*Uygulamamıza öneri ve şikayetleriniz en kısa sürede değerlendirileceğinin garantisi verilecektir.
*Uygulamamızda sahiplendirilmesi yapılacak minik dostlarımızın satışı kesinlikle yapılmayacaktır.
*Uygulama kayıt bilgileriniz 3. Kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.
*Sistemimizde kayıtlı olmayan veteriner hekimlerimiz iletişim bilgimizden bize ulaşabilirler.

iletişim:

Her türlü görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli.
Dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Novidades da versão 1.1

*hata düzeltmeleri ve geliştirmeler yapıldı

Captura de tela do iPhone

Captura de tela do iPhone 1
Captura de tela do iPhone 2
Captura de tela do iPhone 3
Captura de tela do iPhone 4
Captura de tela do iPhone 5

Clientes também compraram

S.O.S Pets
Ver no iTunes
  • Grátis
  • Categoria: Compras
  • Atualizado:
  • Versão: 1.1
  • Tamanho: 33.2 MB
  • Idioma: Inglês
  • Vendedor:

Compatibilidade: Requer o iOS 9.0 ou posterior. Compatível com iPhone, iPad e iPod touch.

Avaliações de clientes

Este app não recebeu avaliações suficientes para exibir uma média.