Screenshots

Description

AGT bünyesinde bulunan tüm ürünlere ait detaylı bilgilerin yer aldığı ve ürünlerin uygulamalı olarak görüntülenebildiği bir tasarım uygulaması olan AGT Mobil’de, ev dekorasyonu ve ahşap uygulamaları ile ilgili ihtiyacınız olan birçok bilgiye ulaşabilirken; herhangi bir satın alma kararı vermeden, ürünlerin ilgili mekana uygulandıktan sonra nasıl görüneceğine ilişkin fikir sahibi olabilirsiniz. Yatak odası, oturma odası, salon, mutfak ya da ofis, ihtiyaçlarınız bu yaşam alanlarının hangisinde olursa olsun; AGT, ev dekorasyonu çözümleri ve en güncel uygulamalarıyla her an yanınızda olacak.

Ahşap uzmanlığı ışığında, ev dekorasyonunda bir numaralı asistanınız: AGT

AGT Ürünlerine Göz Atın

Uygulama üzerinden; AGT’nin MDF – Lam, Panel ve Parke ürünlerine ilişkin tüm renkleri, modelleri, teknik özellikleri (ölçü, kalınlık, ağırlık vb.) ile birlikte “Ürün Seç” fonksiyonu ile ister iki isterseniz de üç boyutlu görüntüleyebilir veya karşılaştırma yapabilirsiniz. Şayet size ilham veren ürün ya da ürünler varsa, sonra incelemek üzere kalp simgesine tıklayarak kendi favori listenizi oluşturabilirsiniz.

Uygulamalı Dekorasyon Ayrıcalığı

AGT uygulamasında yer alan tüm ürünleri yalnızca görüntülemekle kalmaz, dilerseniz mutfak ya da banyo gibi seçili bir mekanda uygulamalı olarak görebilirsiniz. Bunun için uygulamada yer alan “Tasarım” bölümüne gitmeniz yeterli. Uygulamanın size sunacağı hazır görseller üzerinde seçtiğiniz ürünü konfigüre edebilirsiniz. Böylece, her ürünün desen ve dokularını daha net görmeniz mümkün hale gelir ve ilgili tasarım ürününü uygulamadan önce, nasıl görüneceğiyle ilgili fikir edinebilirsiniz.

Size En Yakın Bayi Nerede?

Beğendiğiniz ürünlere erişmek ve AGT güvencesiyle bir yetkiliden bilgi almak isterseniz, “En Yakın Bayi” seçeneği aracılığıyla, harita üzerinde size en yakın bayiyi görüntüleyebilir, –varsa- kampanyalı ürünler hakkında bilgi de alabilirsiniz. Aynı bölümde yer alan arama çubuğuna herhangi bir adresi girerek, diğer bayilerin iletişim bilgilerine de göz atabilirsiniz.

Dekorasyon ve Tasarım Trendleri Bir ‘Tık’ Uzağınızda

AGT mevcut ürünlerini tanımanın yanı sıra, en yeni dekorasyon trendleri de uygulamamızda sizlerle olacak. Doğal malzemelerle hayata geçen ve evlerin vazgeçilmezi parkelerin yanı sıra, ev dekorasyon ve tasarım fikirleri de bu sekmede kullanıcılarla paylaşılacak.

Tüm soru, şikayet ve önerileriniz için agt@agt.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

What's New

Version 1.0.4

Minor Fixes.

Information

Seller
AGT AGAC SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI
Size
55.2 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English, Persian, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© AGT
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.