Screenshots

Description

BOOKO je zábavná a vzdělávací aplikace, ve které najdete interaktivní knížky v elektronické podobě. Používání aplikace dětem pomáhá v rozvoji čtenářských dovedností a rozvíjí v nich vztah k dobrým příběhům a kvalitní literatuře. Tradiční knihy dětem předkládáme ve formě, která je jim blízká a je pro ně atraktivní. Každá knížka je obohacena o animace, zábavné hry úzce spjaté s konkrétním titulem, zvukovou stopu s vyprávěním včetně zvýrazňování čteného textu a zvukové efekty. Pro rodiče je BOOKO zárukou kvality a bezpečného obsahu v digitálním světě.

Tablety i mobilní telefony jsou dnes nedílnou součástí rodinného života, děti je vnímají jako přirozenou bránu do světa zábavy a poučení. BOOKO je tady, aby nabídlo kvalitní obsah pro tato zařízení.

Všechny knížky jsou pro čtení stahovány přímo do paměti zařízení, takže můžete číst i pokud zrovna nemáte přístup k internetu. Aplikace je tedy ideální na cestování a výlety.

Najdete v ní produkci špičkových českých knižních vydavatelství Albatros, Fragment, Cpress nebo Edika. Obsahuje již několik desítek titulů a každý týden přibývá další. Všechny knížky jsou pečlivě vybírány odborníky na dětskou literaturu, do naší aplikace zařazujeme jen ty nejkvalitnější tituly osvědčených autorů a ilustrátorů.

V BOOKO najdete tituly klasické literatury pro děti od Karla Čapka nebo Josefa Lady, ale i poutavé příběhy současných autorů. Naším cílem je nabídnout dětem i rodičům moderní formou kvalitní zábavu a vzdělání dříve dostupné jen v podobě papírových knih.

Aplikace je zdarma ke stažení na tablety a mobilní telefony. Zdarma v aplikaci naleznete vždy minimálně pět kompletních knih a můžete listovat ukázkami všech titulů. PŘÍSTUP KE KOMPLETNÍ KNIHOVNĚ můžete získat vždy na 1 měsíc, 3 měsíce nebo 6 měsíců. Po aktivaci máte 7 dní na vyzkoušení zdarma a můžete se tak rozhodnout, zda bude provedena první platba.

Platba bude zaúčtována na účet App Store při potvrzení nákupu.

Po aktivaci kompletní knihovny na 1 měsíc nebo 3 měsíce, dochází vždy k automatickému obnovení, pokud není vypnuto nejméně 24 hodin před koncem aktuálního období.

Finanční obnos za kompletní knihovnu na nadcházející období bude z vašeho účtu stržen 24 hodin před koncem aktuálního období.

Kompletní knihovna BOOKO je spravována uživatelem a automatické obnovení může být vypnuto v nastavení účtu uživatele po zakoupení.

Pokud uživatel nevyužije celé bezplatné zkušební období, a zakoupí si kompletní knihovnu, tak případné další bezplatné zkušební období bude zkráceno.

Naše interaktivní e-knihy jsou zcela unikátní, tak neváhejte aplikaci vyzkoušet!

Více informací na www.booko.cz

--------

BOOKO is a fun and easy-to-use library application for 2-10 year old kids, filled with interactive educational stories from the top Czech publishers such as Albatros, Fragment and Egmont. The starting library offers more than 30 interactive e-books and expands with new stories every week. All BOOKO books are carefully selected by children's literature experts. Each book is enriched with animations, narration and text highlighting, fun games related to the particular story, sound effects and music!

Subscriptions are available in 1 and 3 month auto-renewable and 6 month fixed-term forms.
Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase.
Renewable subscription includes a 7 day trial period.
Renewable subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period.
Account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period, and identify the cost of the renewal.
Subscriptions may be managed by the user and auto-renewal may be turned off by going to the user’s Account Settings after purchase.

More information: http://booko.cz/terms-of-use

What’s New

Version 1.5.1

minor bug fixes

Information

Seller
BOOKR Digital Korlatolt Felelossegu Tarsasag
Size
28.7 MB
Category
Books
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Czech, Hungarian

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 Móra-BOOKR kft.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Auto-renewable 1 month access $5.49
  2. Auto-renewable 3 month access $13.99
  3. Half year access $24.99

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like