iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna „Jasło winne klimaty” to kompleksowy informator dotyczący miasta Jasła i okolic, zawierający rozbudowaną bazę miejsc zarówno dla turysty, jak i mieszkańca. Obok atrakcji turystycznych np. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja, aplikacja zawiera bazę gastronomiczną, noclegową, informację o miejscach sportu, rozrywki, rekreacji oraz przyjaznych dzieciom. Ponadto, aplikacja zawiera bazę bankomatów, stacji benzynowych, aptek z informacją o dyżurach nocnych czy lokalnych kościołów z godzinami mszy świętych oraz rozbudowany system komunikacji miejskiej.
Aplikacja spełnia rolę informatora o wydarzeniach w mieście, w tym repertuar kina, wystawy, koncerty, wydarzenia kulturalne, jak np. Międzynarodowe Dni Wina.
W aplikacji znajdują się trasy turystyczne, z których najciekawsze są: szlaki winne po lokalnych winnicach promujących enoturystykę i Trasa Łukasiewicza.
Wszystkie obiekty, trasy bądź wydarzenia z współrzędnymi GPS można w łatwy sposób dodawać do planera, pełniącego funkcję podręcznego przewodnika.
Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online.
Więcej informacji o Jaśle na stronie: www.jaslo.pl

What’s New

Version 2.2

Dostosowanie do iOS 9

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
32.4 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Jasło
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like