Screenshots

Description

Aplikacioni “Magazina Shqip” ju jep mundesine te jeni ne kontakt gjate gjithe kohes me te rejat nga vendi dhe bota duke perdorur si burim informacioni (RSS e tyre) agjensi lajmesh te konsoliduara ne tregun e mediave ne Shqiperi dhe Kosove.

Qendro i informuar per gjithcka qe ndodh ne trevat Shqiptare me lajmet me te fundit nga kategori te ndryshme.

What's New

Version 1.1.42

- Compatible with iOS 9.3
- Faster performance

Information

Seller
Besmir Seraj
Size
17.6 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this application.
Unrestricted Web Access
Copyright
© Masteralb Creative
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like