Screenshots

Description

We are directing the industry with our publications…

With Miller Magazine, Feed Planet Magazine and BBM Magazine that we publish for flour, grain, rice, corn, feed milling and bulghur, pulses, pasta and biscuit production and processing industry, we are bringing all the developments, new technologies and technic details in the industry to the readers' desk.

Yayınlarımızla endüstriye yön veriyoruz...

Un, tahıl, pirinç, mısır ve yem değirmenciliği ile bulgur, bakliyat, makarna ve bisküvi üretim ve işleme endüstrilerine yönelik yayınladığımız Değirmenci Dergisi, Feed Planet Dergisi ve BBM Dergisi ile endüstriye dair dünyadaki tüm gelişmeleri, yeni teknolojileri ve teknik konulardaki detayları okuyucularımızın masasına taşıyoruz.

What's New

Version 3.8.2

Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içermektedir.Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir AppStore'da size güncellemeler sunuyoruz. Ayarlar > AppStore ve iTunes > Otomatik İndirmeler bölümüne giderek ve Güncellemeler'i açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Diğer yeni özellikler de kullanılabilir hale geldikçe buradan size bildireceğiz!

Information

Seller
DETAY DANISMANLIK BILGISAYAR HIZMETLERI SANAYI VE DIS TICARET A S
Size
36 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Wi-Fi (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular and iPod touch (6th generation).
Languages
English, German, Turkish
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this application.
Unrestricted Web Access
Copyright
© GalePress Digital Publishing
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like