iPhone Screenshots

Description

شبکه اجتماعی ستاره ها، نخستین شبکه اجتماعی رسمی در ایران است که از مهرماه1392 به صورت رسمی و با همکاری شرکت ارتباطات سیار( همراه اول)، فعالیت خود را با هدف برقراری گپ وارتباط مستقیم، به صورت دو طرفه میان هموطنان عزیزمان در داخل و خارج از کشور و چهره ها و مشاهیر ایران در عرصه سینما و تئاتر، ورزش و موسیقی، آغاز بکار نموده است. در این سیستم هرکدام از چهره ها و مشاهیر ایران، دارای یک صفحه اختصاصی هستند که کلیه عملکرد ها، ویدئو ها، اخبار و مطالب مهم وقابل ارائه را بر روی این شبکه به اشتراک می گذارند. سایر کاربران نیز می توانند صفحه و پروفایل اختصاصی بر روی این شبکه اجتماعی داشته باشند.


**** با ما ستاره شوید ****
--------------------------
طرح ستاره شو برای تحقق رویای بازیگری همه شما عزیزانی است که به این هنر علاقمند هستید و می خواهید وارد دنیای بازیگری شوید. از این طریق شما می توانید شانس خود را برای هنرپیشه شدن محک بزنید و از نزدیک شاهد بازی هنرمندان توانا و قرار گرفتن در کنار کارگردان های مطرح کشور باشید.
این برنامه به شما این امکان را می دهد که شانس خود را برای بازی در فیلمها و سریالهایی که در مرحله پیش تولید هستند امتحان کنید. برای انجام این کار می توانید از روشهای مختلفی که برای شما توضیح داده می شود امتیاز جمع کنید. هرچه امتیاز شما بیشتر باشد شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی خواهید داشت .

What's New

Version 2.0.3

Bug Fixes

Information

Seller
Mina Mardalinejhad
Size
16.2 MB
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this application.
Gambling and Contests
Copyright
© Hamavaran ICP
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like