iPhone Screenshots

Description

Aplikace pro podporu uživatelů kurzu Zhubni chytře - nákupní seznamy a recepty tak můžete mít stále při sobě v mobilním zařízení.

Pokud ještě kurz Zhubni chytře nemáte, objednejte si jej zde: https://zhubnichytre.cz/vstup/?utm_source=google_play&utm_medium=google_play_popis&utm_campaign=google_play_popis

Struktura kurzu byla vytvořena tak, aby vyhovovala potřebám moderního vytíženého člověka. Získáte srozumitelné informace, které vás nasměrují ke změně životního stylu.

Online videokurz Zhubni chytře je online videotrénink Petra Havlíčka, do kterého vložil svoje zkušenosti za více než 20 let práce s klienty. Souhrn informací, které obdržíte ve videích, je unikátní svojí komplexností a rozsahem. Naleznete v něm nejefektivnější postupy a strategie ke změně životního stylu. Naučíte se sestavit váš osobní vyvážený jídelníček, díky kterému nejen zhubnete, ale budete se i cítit skvěle.

Naučíte se o jídle přemýšlet samostatně a vybírat si takové potraviny, které prospívají vašemu tělu a zároveň jsou i chutné. Motivační videa vám poskytnou pochopení a podporu při změně životního stylu. Obsah kurz byl vytvořen tak, aby umožnil i průměrně vytíženému člověku jej efektivně vstřebat a během 2 měsíců si vybudovat nové stravovací návyky.

Cílem kurzu je poskytnout takové informace, které budete využívat i po skončení tohoto programu a trvale tak změníte svůj přístup ke stravování.

What’s New

Version 1.1

Přidány nákupní seznamy pro všechny kategorie.

Information

Seller
Pavel Husak
Size
15.8 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 Appmine, s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like