Screenshots

Beschreibung

Bu uygulama Bilim ve Teknik dergisinin 2018-Ocak, 2017-Temmuz ve 2017-Mart sayısı ile birlikte kullanılabilen bir "artırılmış gerçeklik" uygulamasıdır. Uygulamanın nasıl kullanılacağına dair detaylı bilgilere derginizden ya da uygulama içerisinden erişebilirsiniz. Bilim ve Teknik dergisini gazete bayilerinde, bazı kitapçılarda ve süpermarketlerde bulabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve etkileşimli sayfaların PDF dökümanlarını edinmek için; www.bilimteknik.tubitak.gov.tr/uygulama adresini inceleyebilirsiniz.

Bilim ve Teknik Dergisi

Bilim ve Teknik, her ayın 1’inde çıkan 96 sayfalık bir popüler bilim dergisi. 1967 yılından beri aylık olarak yayımlanan dergi, gençlere ve yetişkinlere yönelik olarak hazırlanıyor. Bilim ve Teknik dergisinin aylık baskı sayısı ortalama 50.000 adet. Derginin içeriği güncel gelişmeler ışığında belirleniyor. Merak uyandıracak bilimsel konular ve teknolojik gelişmeler herkesin anlayabileceği bir dille aktarılmaya çalışılıyor. Dergide yayımlanan özgün makaleler ve haberler bilim insanları, araştırmacılar ve popüler bilim yazarları tarafından hazırlanıyor.
Derginin amacı gençleri bilimsel ve teknolojik araştırma alanlarına yönlendirmek, gençlerin bu konularda çalışma isteğinin yaygınlaşmasını sağlamak; en genel anlamda bilimsel ve teknolojik çalışmaları halka tanıtmak; temel ve uygulamalı bilimlere ve bu alanlardaki buluşlara, yeniliklere ilgi duyanlara aradıkları bilgiyi açık ve anlaşılır bir dille anlatabilmek.

NOT: İlk açılışta cihazınızın kamera kullanımıyla ilgili bir soruyla karşılaşırsanız, kamera kullanımına izin vermelisiniz.

www.bilimteknik.tubitak.gov.tr

Neuheiten

Version 1.03

2018 Ocak sayısı (602. sayı) için artırılmış gerçeklik içerikleri eklendi.

Informationen

Anbieter
TURKIYE BILIMSEL VE TEKNOLOJIK ARASTIRMA KURUMU
Größe
232.8 MB
Kategorie
Bildung
Kompatibilität
Erfordert iOS 6.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.
Sprachen
Englisch
Alter
Kennzeichnung: 4+
Copyright
© 2017 Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu. Her hakkı saklıdır.
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler