iTunes

Der iTunes Store wird geöffnet.Falls iTunes nicht geöffnet wird, klicken Sie auf das iTunes Symbol im Dock oder auf dem Windows Desktop.Progress Indicator
Der iBooks Store wird geöffnet.Falls iBooks nicht geöffnet wird, klicken Sie im Dock auf die iBooks-App.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

iTunes wurde auf Ihrem Computer nicht gefunden. Jetzt iTunes holen, um die kostenlose App Myslovitz - Official App von MoveApp zu laden.

iTunes ist schon installiert? Klicken Sie auf „Ich habe iTunes“, um es jetzt zu öffnen.

I Have iTunes Gratis-Download
iTunes für Mac + PC

Myslovitz - Official App

von MoveApp

Öffnen Sie iTunes, um Apps zu kaufen und zu laden.

Beschreibung

Premiera najnowszego albumu grupy zatytułowanego „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”, wiąże się nie tylko z dawką muzyki w najlepszym wydaniu, ale także z niespodzianką, której nikt się nie spodziewał. Specjalnie dla sympatyków Myslovitz, przygotowano aplikację, która z pewnością stanie się pozycją obowiązkową w smartphonie każdego fana.

Dostęp do stale aktualizowanych informacji dotyczących zespołu i możliwość przeglądania galerii zdjęć, to tylko namiastka tego co można znaleźć w aplikacji. Użytkownicy, dzięki połączeniu z Facebookiem w czasie rzeczywistym, mogą na bieżąco dodawać komentarze na fanpage’u grupy. Największą zaletą narzędzia jest jednak możliwość zapoznania się z najnowszą twórczością Myslovitz. Artyści udostępnili fanom sample utworów znajdujących się na albumie. Aplikacja umożliwia odsłuchanie kilkudziesięciosekundowego fragmentu każdego z nich.

Myslovitz, uznanie fanów zyskał takimi przebojami jak: „Dla Ciebie”, „Peggy Brown” czy „Chciałbym umrzeć z miłości”. „Nieważne jak wysoko jesteśmy…” to dziewiąty album powstałej w 1992 roku grupy. Poprzednie uznawane są za klasykę polskiej muzyki rockowej.

Dostępne funkcje:

Newsy
Nieograniczony dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji bezpośrednio związanych z zespołem i jego działalnością

Music
Możliwość zapoznania się z twórczością grupy. W zakładce udostępnione zostały fragmenty utworów, które znalazły się na najnowszym krążku zespołu

FB Wall
Dostęp do informacji zamieszczanych na fanpage’u artystów. Możliwość komentowania poszczególnych wpisów oraz umieszczania ich na własnej tablicy

Galeria
Stały dostęp bazy fotografii związanych z zespołem Myslovitz

Jeśli masz problemy z aplikacją - nie opisuj ich w komentarzach, napisz do nas maila na: support@moveapp.pl - odpisujemy od razu!

Aplikacja jest także dostępna dla Androida.

Powered by MoveApp

Neue Funktionen von Version 1.1

* poprawiona stabilność aplikacji oraz kilka innych błędów

iPhone Screenshot

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
Myslovitz - Official App
In iTunes ansehen
  • Gratis
  • Kategorie: Musik
  • Aktualisiert:
  • Version: 1.1
  • Größe: 10.4 MB
  • Sprachen: Englisch, Polnisch
  • Entwickler:

Kompatibilität: Erfordert iOS 4.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Kundenbewertungen

Wir haben noch nicht genügend Bewertungen erhalten, um einen Durchschnittswert für die aktuelle Version dieses Artikels anzeigen zu können.