iTunes

Der iTunes Store wird geöffnet.Falls iTunes nicht geöffnet wird, klicken Sie auf das iTunes Symbol im Dock oder auf dem Windows Desktop.Progress Indicator
Der iBooks Store wird geöffnet.Falls iBooks nicht geöffnet wird, klicken Sie im Dock auf die iBooks-App.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

iTunes wurde auf Ihrem Computer nicht gefunden. Jetzt iTunes holen, um die kostenlose App Turkcell En Yakın : Nöbetçi Eczane , Hastane , Banka atm von Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S. zu laden.

iTunes ist schon installiert? Klicken Sie auf „Ich habe iTunes“, um es jetzt zu öffnen.

I Have iTunes Gratis-Download
iTunes für Mac + PC

Turkcell En Yakın : Nöbetçi Eczane , Hastane , Banka atm

von Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

Öffnen Sie iTunes, um Apps zu kaufen und zu laden.

Beschreibung

Turkcell En Yakın uygulaması ile size en yakın Eczane (Nöbetçi Eczane), Hastane, Cam, Benzinlik, Banka Atm, Noter, Belediye, Konsolosluk, Polis, Banka Şubesi, Taksi, Otopark, Yeme-İçme, Sinema ve Eğlence noktalarının konumlarını bulabilirsiniz. Bu konumların detaylarını görebilir ve ilgili noktaya nasıl ulaşacağınıza dair alternatif yol önerilerini görebilirsiniz.
Ayrıca bulunduğunuz konumda Superonline fiber altyapısı olup olmadığını öğrenebilir, kolayca fiber konusunda bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz.
Turkcell En Yakın uygulamasının Kamera özelliğini (Augmented Reality) sadece iPhone 3GS ve sonrası iPhone modeli sahipleri kullanabilir ve Kamera modunun sağlıklı çalışabilmesi için de açık bir alanda GPS sinyallarini alabilecek bir konumda bulunmak gerekir.
Turkcell En Yakın uygulamasının kullanımı sırasında abonenin konumuna (lokasyonuna) dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Konum bilgisi, Apple'ın cihazları (iPhone, iPad) için sağladığı servis üzerinden alınmaktadır ve kapalı mekanlarda hassasiyeti düşük olabilir.

Neue Funktionen von Version 3.4

Kullanıcılarımızdan geri bildirimler üzerine En yakın uygulamasını yeniden yayınlıyoruz. En Yakın'ı kullandığın için teşekkür ederiz!

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Turkcell En Yakın : Nöbetçi Eczane , Hastane , Banka atm
In iTunes ansehen
Diese App wurde sowohl für das iPhone als auch für das iPad konzipiert
  • Gratis
  • Kategorie: Navigation
  • Aktualisiert:
  • Version: 3.4
  • Grösse: 12.4 MB
  • Sprache: Englisch
  • Entwickler:

Kompatibilität: Erfordert iOS 6.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Kundenbewertungen

Wir haben noch nicht genügend Bewertungen erhalten, um einen Durchschnittswert für die aktuelle Version dieses Artikels anzeigen zu können.
Alle Versionen: