Istantanee

Descrizione

-Ky aplikacion ju mundëson të shikoni TV kanale shqip në iPhone , iPad dhe platforma tjera.
-Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar

Aplikacioni është LEGAL dhe të gjitha Kanalet procesohen ne serverat tonë, jane stabile dhe pa ndërprerje.

Programi punon me Wifi dhe me internetin e celularit (3G,4G,H+) Dhe harxhon MINIMUM trafik nga interneti juaj per dallim nga çdo app tjeter

TvMak është platformë televizive pa pagesë të cilën mund ta shikoni nga Kompjuteri juaj, nga telefonat Android dhe iPhone.

-PER TË GJITHA KANALET QË I TRANSMETOJMË NË PLATFORMËN TONË KEMI LEJE NGA TELEVIZIONET PERKATËSE

(Nese doni edhe tv juaj të jetë pjesë e kësaj platforme na kontaktoni ne www.TvMAK.Com)

Novità

Versione 7.1 (build 8)

TvMAK.COM - Shiko Tv Drejtperdrejt + Inçizim i kanaleve 7 Ditë

Valutazioni e recensioni

3.1 su 5

9 valutazioni

9 valutazioni

TV aplikacion i mire

Gërmia

Ka programe te ndryshme, por nganjehere disa nuk bejne. Por shumica po. Nese ka mundesi me ofru edhe kanale te sportit ne gjuhen shqipe do ishte super. 👍

Me Pengesa

iShqipe

Rekllamat PopUp po jan shkak i ndalimit te TV.
Dhe cdo 30 sekunda PopUp qe e ndal tv.

Schrott app

Robizh32

Funktioniert überhaupt nicht

Informazioni

Venditore
Arlind Pajaziti
Dimensione
54.9 MB
Categoria
Foto e video
Compatibilità
Richiede iOS 9.0 o versioni successive. Compatibile con iPhone, iPad e iPod touch.
Lingue
Inglese
Età
Classificazione: 4+
Copyright
© Arlind Pajaziti
Prezzo
Gratis

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Altre app di questo sviluppatore

Ti potrebbe piacere