屏幕快照

简介

Uygulama Ünlem Akademi Öğrenme Yönetim Sisteminin mobil kullanımı için optimize edilmiş görünümünü içerir. Uygulamayı unlemakademi.com için bir kullanıcı adı ve şifresine sahip olanlar kullanabilir.

Ünlem Akademi Mobil Uygulaması ile Ünlem Akademi Duyurularını, kayıtlı olduğunuz eğitimleri, eğitimlerdeki gelişimleri, aldığınız notları ve elde ettiğiniz başarıları takip edebilirsiniz. Önceden izlediğiniz ve telefonunuza indirdiğiniz eğitim sunumlarını akıllı telefonlarınızdan internete bağlı olmadan da izleme imkânına kavuşursunuz.

Ünlem Akademi üzerinden yapılan duyurulardan anında haberdar olur, sorulan soruları ve sınavları, size verilen ödevleri takip ederek aynı zamanda bunları mobil cihazınız üzerinden bilgisayara ihtiyaç duymadan tamamlayabilir, kişisel bilgilerinizi güncelleyip, profil fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Uygulamada eğitim videoları sıkça kullanıldığı için kablosuz Wi-Fi bağlantısını tercih etmenizi öneririz. Videolar yüksek çözünürlükte olduğu için Cep Telefonu Servis sağlayıcısının size sunduğu DATA kullanım hakkını çok çabuk tüketebilirsiniz.

新内容

版本 3.5.0

Hatalar düzeltildi.
Yeni sürüm güncellemesi güncellemesi yapıldı.

信息

销售商
Inspira Teknoloji Limited Sirketi
大小
56.3 MB
类別
教育
兼容性
需要 iOS 9.1 或更高版本。与 iPhone、iPad 和 iPod touch 兼容。
语言
英语
年龄分级
限4岁以上
Copyright
© INSPIRA Teknoloji Ltd. Sti.
价格
免费

支持

  • 家人共享

    启用“家人共享”后,此 App 最多可供 6 名家庭成员使用。

你可能也会喜欢