iTunes

正在打开 iTunes Store。如果 iTunes 不自动打开,在 Dock 或 Windows 桌面上点击 iTunes 图标。进度指示器
正在打开 iBooks Store。如果 iBooks 未打开,请在 Dock 中打开 iBooks App。进度指示器
iTunes

如要轻松整理及新增数码媒体收藏,iTunes 是全世界最简单的工具。

我们在您的电脑上找不到 iTunes。 如要下载 TTNET A.S. 的免费 App Tivibu Dergi,请立即获取 iTunes。

已经有 iTunes 了? 现在点击「我有 iTunes」以打开 iTunes。

我有 iTunes 免费下载
iTunes for Mac + PC

Tivibu Dergi

开发商:TTNET A.S.

打开 iTunes 以购买和下载 App。

内容提要

Tivibu Dergi, iPad ile artık her an yanınızda!

Ne izleyeceğinize kolayca ve keyifle karar vermeniz için...

Tivibu Dergi'nin video, galeri ve zenginleştirilmiş metinleri ile yepyeni filmler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Tivibu’nun ev, Web ve cep uygulamaları televizyon anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor ve ekranın kontrolü size geçiyor! Geri Al, Durdur İzle ve Tekrar İzle özellikleri ile, zengin kanal listesi, en başarılı filmler, çok özel belgeseller, popüler sanatçıların klipleri Seç İzle’de sizlere sunulmaktadır.

Şimdi, hayatı kolaylaştıran bu servisleri yakından tanımak, sürekli yenilenen Tivibu içeriğini daha kolay takip edebilmek için yapmanız gereken tek şey Tivibu Dergi’nin iPad uygulamasını indirmek. Yüklenmesi çok kısa sürecek ve kolayca indirebileceğiniz bu uygulama ile Tivibu’da seçim yapmak eğlenceye dönüşüyor. Aylık sunulan dopdolu içeriği, film fragmanları ve özel tematik sayfaları ile Tivibu Dergi, beklentinizden fazlasını sunuyor.

==================================

With its new iPad application, Tivibu Dergi is with you anytime, anywhere.

For you to decide what to watch on Tivibu easily...

With Tivibu Magazine's video, gallery and enriched text features, you will be able to have more information about brand new films.

Tivibu Dergi, your monthly online magazine on the most popular Tivibu films, TV channels, documentaries, series and many other titles, is now on your mobile, too.

With Tivibu Dergi’s iPad application, you can enjoy Tivibu Dergi on your iPad whenever you want. Tivibu Dergi guides you through what’s new on Tivibu; let’s you know what’s on on your favorite TV channel, offers information, recommendations, trailers and fun trivia on Tivibu’s most popular and award-winning films, documentaries and series.

Easy to download, with no log in required and updated monthly, Tivibu Dergi will be your ultimate guide on Tivibu’s VOD and TV content.

版本 1.7.7 中的新功能

Bazı hatalar giderildi.

iPad 屏幕截图

iPad 屏幕截图 1
iPad 屏幕截图 2
iPad 屏幕截图 3
iPad 屏幕截图 4
iPad 屏幕截图 5
Tivibu Dergi
在 iTunes 中查看
  • 免费
  • 类别: 娱乐
  • 更新日期:
  • 版本: 1.7.7
  • 大小: 2.3 MB
  • 语言: 英语
  • 开发商:

兼容性: 需要 iOS 4.2 或更高版本。与 iPad 兼容。

用户评分

还没有足够多的评分,因此无法显示此应用软件当前版本的平均评分。