Ekran Görüntüleri

Açıklama

Sanal şantiyeye içine akıllı telefon açın ve ağır makine, kum ekskavatör vinç işletmek, damperli kamyon ve gerçek şehir inşaat oyunu oynamak. Bu yapı simülatörü size bina yolları, ağır vasıtalar simülasyon zevk ve kamyon sürüş dökümü. Şehirde yolları, bina ve köprü inşaatı oluşturmak ve daha sonra kum ekskavatör, damperli kamyon, vinç ve diğer tüm ağır araçların simülasyonlarını gerçekleştirmek için planlama zor bir iştir. Zor işler Eğer yüklenici tarafından verilen yapmak için inşaat mürettebat ekipleri olarak çalışmaya; Verilen görevi tamamlamak için tüm ulaşım ve ağır araçlar işlemlerini.
Bir Şehir İnşa, Mücadelesi Kabul:

Bu simülasyon meydan size şehir genelinde inşaat malzemeleri taşıma başlamak zorunda. Sen bina yüklenici tarafından ulaşım görevi verilecektir. Malzemelerin taşınması sonra aslında yapmak zor bir iştir kum kazı işlemleri gerçekleştirmek zorunda gerçek ekskavatör vinç simülasyon yaşayacaksınız ve el her çalışmasını kontrol edecek. Bu yapı oyunun bir sonraki aşama hangi taşıyıcı kamyon simülasyon yaşayacaksınız biraz kolay. Bu aşamada size kum ekskavatör vinç tarafından kazılan kum taşıyacak ya da şehrin herhangi bir şantiyede gerekli ağır araçlar taşıyacak. Eğer yollar, köprüler ve şehir binası inşa ettiği inşaat simülasyon oyunları bu tür sevgi, ve o zaman kesinlikle bu İnşaat Simulator gibi, elle kamyon taşıyıcı ve diğer ağır makine, kum ekskavatör vinç işletmek dökümü istiyorum. İndir, Oyun ve Şehir İnşaat Vinç Sim 3D keyfini çıkarın.

Oyun Şehir İnşaat Vinç Sim 3D Özellikleri:

- Şantiye içinde bir şehir Plan.
- Yollar, köprüler ve İl Binası Deneyimi
- Pürüzsüz Kum Ekskavatör İşlemleri
- Damperli Kamyon Sürüş Kontroller
- 3D render HD grafik
- Gerçekçi Ağır Araçlar Fizik

Bizim oyun Oranı ve incelemelerde değerli öneriler vermek unutmayın. Biz kullanıcı deneyimi ve önerileri doğrultusunda oyun güncellenir.

Yasal Uyarı:
Bu ücretsiz oyun reklam içerir.

Yenilikler

Sürüm 1.4

- Kum Ekskavatör Misyonları Eklenenler
- Büyük Kamyon Simülasyon Eklendi
- Kontroller Geliştirilmiş

Bilgi

Satıcı
Manzoor Ullah
Boyut
75.7 MB
Kategori
Oyunlar
Uyumluluk
iOS 6.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Diller
İngilizce
Yaş Sınırı
Aşağıdaki unsurları içerdiğinden 9+ yaş için uygundur:
Az derecede Şiddet İçeren Animasyon veya Hayali Şiddet
Telif Hakkı
© Spark Trigger Studios
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları