Ekran Görüntüleri

Açıklama

*Backgammon Live ile en iyi tavla oyununu oyna!*
Bu klasik masa oyununda, dünyanın dört bir yanından insanlara karşı becerilerini test et. Binlerce yıldır oynanan tavla oyunu arkadaşlarınla oynayabildiğin en iyi oyunlardan biri olmuştur.
Online oynanan en iyi strateji masa oyunlarından biri olan tavlada milyonlarca oyuncuya katıl! Giderek zorlaşan rakiplere karşı giderek zorlaşan çok oyunculu oyunlar oynadıkça becerilerini geliştir. Canlı tavla turnuvalarında dünyanın dört bir yanından oyuncularla eşleş, rakiplerine bir profesyonel gibi oynamanın ne demek olduğunu göster!

*Backgammon Live*
En eğlenceli oyunların arkadaşlara karşı rekabet içinde oynandığında çok daha eğlenceli hale geldiğini biliyoruz; bu sebeple oyuncularımız Facebook arkadaşlarına karşı 2 oyunculu oyunlar oynayabiliyor!

*Zirveye Tırman*
Tavla kurallarını veya tavla dizilişini bilmiyor musun? Backgammon Live, sana tavla oynamayı öğretir; bu sayede bire bir maçlarda, arkadaşlarına ya da dünya çapında rastgele seçilmiş oyunculara karşı oynamaya hazır olursun. Çok oyunculu turnuvalarda ve Facebook arkadaşlarına karşı yarışarak, liderlik panosunun zirvesine doğru ilerle.

*Tavla ve Zarlar*
Dünya etrafında bir tur at ve bu klasik oyuna renk kat! Dünyanın dört bir yanına özgü, eşsiz temalarla süslenmiş farklı tavlalarla oyna! New York’tan Paris’e, Hawaii’den İstanbul’a, Backgammon Live uzun zamandır aradığın o evrensel deneyimi yaşatıyor. Tahtadan, gök kuşağına çeşitlilik gösteren farklı zar çeşitleri de dâhil olmak üzere daha fazla özel öğenin kilini açmak için zar at!

*Yeteneğini Test Et!*
Backgammon Live, sıradan bir tavla oyunu değil, aksine kazananın sen olduğunu ispatlaman için sana her defasında daha zor tavla oyunları sunuyor! Hamle yapmak için yalnızca 20 saniye tanıyan Nitro Board’umuzla hızını test et. Her bir oyuncunun yalnızca üç pulla oyuna başladığı Hyper Backgommon oyunumuzu deneyin.
Eski bir Mısır oyunuyken, 2 kişilik oyunlar arasında dünyanın en popüler oyunlarından biri haline gelen tavla, yıllar içerisinde bir düzine isimle anıldı. Tapa, Tavla, Tabula, Acey Duecey, Tawla bunlardan yalnızca birkaçı!

*Backgammon Live çok hoş, kolay ve aşırı eğlenceli bir oyun*

Yenilikler

Sürüm 2.89.971

Get ready for a whole new level of excitement! Roll the dice, win big, and update NOW!
Update & enjoy:
- New MEGA challenges with more ways to Win!
- Complete the New Ultimate Quest to get Awesome rewards.
- Improved app performance with some bugs fixed.
Let's Play!

Oylar ve Yorumlar

4.7/5
68 Oy
68 Oy
Fgjop

Interesting app

Exciting game

Maria p83

Good

Good app

Super awesome 100000000

Excellent Game

I think you must improve the "Play with your friends" facility! It might be good to see your online friends within the backgammon game and their status and be able to send an online invitation! Otherwise, it is an excellent game! I enjoy it too much! Keep the good work!

Bilgi

Satıcı
COME2PLAY LTD
Boyut
99.8 MB
Kategori
Oyunlar
Uyumluluk
iOS 9.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Diller
İngilizce
Yaş Sınırı
Aşağıdaki unsurları içerdiğinden 12+ yaş için uygundur:
Aşırı derecede Kumar Simülasyonu
Telif Hakkı
© Come2Play
Fiyat
Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alımlar
  1. Coins 2,29 €
  2. 16,500 Coin Offer 3,49 €
  3. 175000 Coins for only 9.99 10,99 €

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz