Ekran Görüntüleri

Açıklama

Flo, zamanla yarıştığın bu hızlı oyunda ünlü bir şef olma yolunda televizyonda şöhretini yemek pişirerek kazanıyor: karşınızda COOKING DASH!

Egzotik restoranların her birinde, menüdeki nefis yemekleri hazırlar, pişirir ve servis ederken yeteneklerini geliştir... üstelik canlı stüdyo izleyicilerinin karşısında! Heyecanlı bölümlerde gelirlerini artırırken izleyicilerin tezahüratlarını ve şaşkınlıklarını duyabilirsin! Tuhaf müşteriler, süper yıldız VIP'ler, hızlı bir mutfak aksiyonu ve televizyon şöhreti seni bekliyor!

Seri Finalinde birinci olmak için şeflik kariyerini parlat, Tarz Denemesinde yarış ve birbirinden şirin Evcil Hayvanlar ile Kostümler kazan!

YEMEK PİŞİREREK YILDIZ OL!
Mutfakta ilerleyip çılgın müşterilere yemek yaparken bu yüksek tempolu karmaşaya hükmet! Mükemmel servis karşılığında tonlarca bahşiş topla, gelirini artır! TELEVİZYON ŞEFLİĞİNDE FEVKALADE BİR MEGA ŞÖHRET OLMA YOLUNDASIN!

OYNAYACAK YÜZLERCE BÖLÜM VAR!
Vegas temalı Biftek Talihi, çılgın Tako Treni ve trendi Hip Stir Kafe ile çok daha fazlası geliyor!

TOPLA VE YÜKSELT!
Daha başarılı ve ünlü olmak ister misin? Gelirlerini restoranında yemek ve aletlerin yükseltmelerine harca! Parlak ocaklara, şık yemek hazırlığı istasyonlarına geç ve tüm müşterilerin üç yıldızlı bir servis aldığından emin ol!

ÖDÜL ÇARKLARI!
Karşınızda Weldon Brownie'nin yepyeni programı: Kazanmak için Çevir! Altın, Hazırlık Mutfağı Tarifi, VIP Biletler, Oto Şefler, Kostümler, Evcil Hayvanlar ve daha fazlası!

KOSTÜMLER VE EVCİL HAYVANLAR!
Flo'yu her Program için eğlenceli kostümlerle giydir, Evcil Hayvanları donat ki sana Hazırlık Mutfağı Tariflerini otomatik hazırlayarak mutfakta yardım etsinler!

SERİ FİNALİ!
Yeteneklerini sınamak ister misin? Mekânın Seri Finalinde yalnızca uzmanlara açık olan zorlayıcı seviyelerde yarış! Mekânın her bölümünü 4 Yıldız ya da üstüyle geçersen finali açabilirsin!

TARZ DENEMESİ!
Tarz Denemesinde şansını dene! Bu çok oyunculu etkinlik her seferinde farklı özellikleri karşına getirir: En iyisi olmak için gerekene sahip misin?

DAHA FAZLA MÜŞTERİ İÇİN MUHTEŞEM TARİFLER HAZIRLA!
Hazırlık Mutfağında özel Tarifler yap, en sevdikleri yemeklerle müşterileri restoranına çek! Bu müşteriler hem şöhretine şöhret katacak hem de kasanı ağzına kadar doldurarak seni yükselen yıldız yapacak!

MEGA ŞÖHRET OL!
En elit VIP'lerin restoranının önünde SIRA OLDUĞU ve muhteşem şeflik becerilerini göstereceğin KENDİ PROGRAMINI başlatarak şöhret basamaklarını tırman! MİLYONLARCA İZLEYİCİNİN önünde DÜNYANIN en merak edilen yemekli partilerini düzenle, YEMEK VE ŞÖHRET yanı başında olsun! Bir televizyon şefinin rüyası gerçek oluyor!

ARKADAŞLARINLA OYNA!
En iyisi olma yolunda hiç bitmeyen macerada arkadaşlarınla hem birbirinize hediyeler verin, hem de yarışın!

DAHA NE BEKLİYORSUN?!?
Hünerini göster, misafirlerin ve VIP'lerin aç karınlarını ve zayıf egolarını doldur! ÜCRETSİZ Cooking Dash® oyununu hemen bugün indir! ŞİMDİYE DEK GÖRDÜĞÜN EN ÇIGIN EĞLENCELİ DASH OYUNU!

COOKING DASH artık gerçek geniş ekranda iPhone X'i de destekliyor! En sevdiğin Mekânları tüm haşmetleriyle görebileceksin!

LÜTFEN DİKKAT:
- Bu oyunu oynamak ücretsizdir, ancak ekstra nesneler almak için gerçek para harcamak isteyebilirsiniz. Bu ekstra nesnelerin ücreti iTunes hesabınızdan çekilir. Uygulama içi satın almaları, cihazınızın ayarlarından kapatabilirsiniz.
- Lütfen sorumlu alışveriş yapın.
- Bu oyunda reklam gösterilir.
- Bu oyun, oyuncuların birbirleriyle etkileşime geçmesine olanak tanır (örn. sohbet odaları, oyuncu sohbeti, mesajlaşma). Sosyal ağ siteleriyle bağlantı kurulması, 13 yaşından küçük oyuncular için değildir.
- Oynamak için internet bağlantısı gereklidir.
- Bazı özelliklere ve içeriğe ulaşmak için internet bağlantısı gereklidir.
- Glu'nun verilerinizi nasıl toplayıp kullandığına dair daha fazla bilgi almak istiyorsanız gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz: www.Glu.com/privacy
- Bu oyunla ilgili bir sorununuz varsa lütfen bize ulaşın: www.Glu.com/support

Yenilikler

Sürüm 2.11.4

Hata düzeltmeleri ve oyun performansı ile ilgili diğer iyileştirmeler

Oylar ve Yorumlar

4.7/5

1 Oy

1 Oy

More enjoyable

Janice16

Since the last update when there were some tweaks and a daily goal was introduced, this game has become much more interesting. Progress was very slow for me before because I was not able to get regular free gold and when I did purchase some, it didn't really go far. A lot of gold is still needed to progress but at least with the daily goal, it feels like something is being achieved.

Very difficult levels

Demy1

You stalk easily even with the support of guests

😃

Sheshang

Nice games...

Bilgi

Satıcı
Glu Games Inc
Boyut
206 MB
Kategori
Oyunlar
Uyumluluk
iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Diller
Türkçe, Almanca, Endonezce, Fransızca, Hollandaca, Malay, Portekizce, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca
Yaş Sınırı
4+ olarak değerlendirilmiş
Telif Hakkı
Cooking Dash © 2015 - 2018 Glu Mobile Inc. All rights reserved.
Fiyat
Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alımlar
  1. Bir Tutam Altın 3,49 €
  2. Bir Tutam Altın 1,09 €
  3. Bir Kova Altın 10,99 €

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz