Ekran Görüntüleri

Açıklama

Hepiniz geleceğin superstars ve ünlüler Dergi Kapağı Fotoğraf Stand denemek ve atılım için uygulamaya hazır olsun! Hayalin nihayet resmi kapsayan sanat dergilerinde bizim devlet ile gerçek gelecektir. sadece fotoğrafınızı seçin ve kadın sağlığı ve güzellik mags veya ünlü dedikodu dergilerinin gibi birçok tanınmış dergiler kapak üzerine yerleştirin - Bu bir gerçek, basit mag app. Herkes yeni şık bir görünüm hayran olacak! En sevdiğiniz tabloid kapak kızı olmak ya da erkek arkadaşı kas mag önündeki gösterilen hunk olarak yapacak. Orada çok olasılık vardır ve hepsini deneyebilirsiniz! Ön sayfadan sıcak bebek ol! bugün ücretsiz Dergi Kapağı Fotoğraf Stand indirin!
Özellikler:

* telefonlar ve tabletler için en iyi tasarlanmış dergi fotoğraf efektleri app biri!
* telefon kamera ile bir selfie yakalamak için Galeriden bir fotoğraf seçin!
* çekici başlıklarla dergisi resim çerçeveleri göz atın!
* bir pro fotoğraf montaj yapmak için farklı kapak ve filtreler uygulayın!
* Ölçek, zoom ve çerçeveye uyum!
* tarzı kızlar için modaya fotoğraf standında!
* mobil cihazınızdan doğrudan Facebook, Twitter, Instagram üzerinden sahte mags paylaşın!
* No internet bağlantısı gerekli!

Eğer ünlü bir manken olmak istiyorsanız size bir dergi ön sayfasında pic koymak ve en güzel top model olabileceğini kendiniz görün öneririz. cihazları için bizim girly uygulaması her moda kız resimler güzelleştirmek için gereken her şey. Bir instamag dergisi kolaj yapmak için sadece üç adım sürer. , Bir çırpıda çekim dergisinin kapak fotoğraf çerçevesi ile görüntü birleştirme ve büyük sosyal ağların herhangi şık zine kapağı sanat ekleyebilirsiniz paylaşımı için dahili seçeneğini kullanarak. Doğru fotoğraf düzenleme aracı ile kendi dergi ön sayfası oluşturmak çok kolay! biz gün özel ve heyecan verici hale, yani şimdi ücretsiz indirmek için, Dergi Kapağı Fotoğraf Stand tasarlanmış nedeni budur!

Sıcak ve şık dergiler için müthiş resim için sadece bekliyor! yüksek kaliteli hd resimler ile Kendi dergi oluştur. Bu sahte dergi yapımcısı ters dünyanızı açmak ve size zine kapak fotoğrafı fikirler ton verecektir. Sahte mag Ön sayfa gerçekten bir süperstar olduğunuzu BFFs ikna edecektir. Onlar da sadece hepiniz birlikte bir dergide bir resim koymak ve serin bir poster oluşturmak, fotoğraf manipülasyon parçası olabilir. Erkek arkadaşın yakışıklı bir fotoğraf modeli yapmak veya komik mag arkadaşlarınız ve aileniz ile kapakları olun. resim filtreleri seçmek ve resimlerinize etkili ve farklı bir görünüm vermek için unutma. Orada fantezi dergisi pic kapağı fikirlerin yeri vardır ve ücretsiz sadece Dergi Kapağı Fotoğraf Stand indirmek bile daha fazla ilham olabilir!

Orada sayfa bir dergi kapağı resminizi koymak için pek çok uygulama vardır ama sadece bu bir herkes gerçek bir süperstar olduğuna inanıyoruz yapacak başlıkları, kız ile ilgili konular ve gerçek gibi güzellik dergisi şablonlar vardır. En sevdiğiniz zine başlıkları ve dikkat çekecek başlıklar mükemmellik fotoğrafları düzenlemek ve ardından uygulamak için makyaj uygulamaları kullanın. Profesyonel bir fotoğraf stüdyosuna gitmek ya da bu kapak yaratıcısı sahibi her tablet veya akıllı telefonla ücretsiz ve kullanılabilir olduğunda çevrimiçi resim düzenleme ve güzelleştirici için ödemek zorunda değilsiniz. Bizim dergisi fotoğraf çerçevesi üreticisi yapamaz hiçbir şey yoktur! Ünlü Be - Dergi Kapağı Fotoğraf Stand indirin ücretsiz ve tüm ünlü dergisi kapakları ulaşmak ve herkes güzellik ve stil hakkında konuşmak olun!

Yenilikler

Sürüm 1.0

Bu güncelleme Apple’ın en son imzalama sertifikasıyla imzalandı. Yeni bir özellik eklenmedi.

Bilgi

Satıcı
Ana Kitanovic
Boyut
56.7 MB
Uyumluluk
iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Diller
İngilizce
Yaş Sınırı
4+ olarak değerlendirilmiş
Telif Hakkı
© RexMobile
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz